تقویت رزومه پژوهشی

تقویت رزومه پژوهشی مقطع دکتری

در مصاحبه دکتری کسی موفق خواهد بود که رزومه غنی تر و قوی تری داشته باشد. تیم پژوهشی رایان پیپر، می تواند به شما کمک کند تا رزومه خود را تقویت کرده و با امتیاز بیشتری در مصاحبه شرکت نمایید. استراتژی ما جهت بهبود و تقویت رزومه پژوهشی در مقطع دکتری جهت اخذ اپلای تحصیلی، ارتقاع سمت، جذب هیئت علمی و غیره، ارائه مقالات و گزارشات علمی در سطوع مختلف از جمله مقالات isi، isc، مقالات علمی پژوهشی و کنفرانسی، مقالات با سطح JCR, Q1, Q2, Q3, Q4، مقالات PubMed و اسکپوس می باشد.

تقویت رزومه پژوهشی مقطع دکتری

اگر از نحوه محاسبه امتیازات آموزشی و پژوهشی مطلع باشید، می دانید که بیشترین امتیاز، مربوط به بخش پژوهشی، بخصوص مقاله می باشد. از ۴۰ امتیاز بخش پژوهشی نزدیک به ۳۲ امتیاز مربوط به چاپ مقاله علمی-پژوهشی، علمی-ترویجی و مقالات کنفرانسی می باشد.

جدول نحوه محاسبه امتیازات پژوهشی (حداکثر ۴۰ امتیاز)

ردیف نوع فعالیت حداکثر امتیاز نحوه ارزیابی
۱ ۱-۱ مقالات علمی – پژوهشی (داخلی و خارجی) مرتبط با رشته تحصیلی

۲-۱ گواهی ثبت اختراع مورد تایید سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران

۳-۱ برگزیدگان در جشنواره علمی معتبر

۲۲ امتیاز – هر مقاله تا ۷ امتیاز مطابق آیین نامه ارتقاء

– گواهی ثبت اختراع بین المللی تا ۷ و داخلی تا ۵ امتیاز

– برگزیدگی داخلی تا ۳ و خارجی تا ۷ امتیاز

۲ مقالات علمی – ترویجی مرتبط با رشته تحصیلی ۶ امتیاز هر مقاله تا ۲ امتیاز مطابق آیین نامه ارتقاء
۳ مقالات چاپ شده در کنفرانس های معتبر (داخلی یا خارجی) ۴ امتیاز خارجی تا ۲ و داخلی ۱ امتیاز
۴ تالیف یا ترجمه کتاب مرتبط با رشته تحصیلی ۴ امتیاز
۵ کیفیت پایان نامه کارشناسی ارشد ۴ امتیاز عالی تا ۴ و بسیار خوب تا ۲ امتیاز
جمع ۴۰ امتیاز

در بین این مقالات، مقالات علمی – پژوهشی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و در واقع می توان گفت هر دانشجوی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد، حداقل یک مقاله علمی پژوهشی استخراج شده از پایان نامه خود دارد.  بنابراین می توان با استخراج و چاپ مقاله از پایان نامه خود صاحب امتیازی خوبی از بخش پژوهشی شوید.
ما در موسسه رایان پژوهان پارسه تلاش کرده ایم لیستی از نشریات که زمان پذیرش کوتاه تری دارند را در همه زمینه ها برای محققین و دانشجویان عزیز دوره دکتری فراهم کنیم تا امکان دریافت امتیاز در زمان باقی مانده برایشان فراهم شود.

نحوه سفارش و مشاوره تقویت رزومه پژوهشی

شما می توانید نشریه مورد نظر خود را از بین نشریات معتبر ISI، ISC، PUBMED، SCOPUS، علمی  پژوهشی یا علمی ترویجی که بر اساس موضوع مقاله شما برایتان معرفی می کنیم، انتخاب فرمایید و ما نیز پذیرش مقاله شما را از نشریات انتخابی اخذ کرده تا در جلسه مصاحبه با امتیاز بیشتر حاضر شوید.

جهت سفارش و مشاوره تقویت رزومه پژوهشی کافیست بر روی این لینک کلیک کنید. در صفحه نمایش داده شده، اطلاعات درخواستی را تکمیل نمایید. کارشناسان رایان پیپر، در کمتر از ۳۰ دقیقه با شما تماس حاصل می نمایند.