پذیرش مقاله isi

پذیرش مقاله isi:

موسسه رایان پژوهان پارسه پذیرش مقاله isi یا Accept مقالات نگارش شده شما و یا مقالاتی که از پایه توسط تیم این موسسه تهیه وتنظیم شده است را %۱۰۰ تضمین می نماید. محققین و مسئولین مقالات که در دپارتمان مقاله مستقر هستند این فرآیند را در سریعترین زمان ممکن و با تضمین انجام می دهند.

مشاوره رایگان پذیرش مقاله isi,پذیرش سریع مقاله isi,نگارش مقاله isi,چاپ در کوتاه ترین زمان مقاله isi,پذیرش صفر تا صد مقاله isiدر ژورنال های مورد تایید وزارت
پذیرش و چاپ تضمینی مقاله isi

تیم رایان پژوهان پارسه مقالاتی با قابلیت های ذیل را در مجلات معتبر  ومرتبط submit  نموده وپذیرش می گیرند:

– مقالات فارسی در سطح کنفرانس های ملی و سمینارهای داخلی

– مقالات فارسی برای همایش های داخلی و دانشگاهی

– مقالات فارسی ویا لاتین جهت اخذ پذیرش در کنفرانس های بین المللی یا international

– مقالات فارسی یا لاتین جهت اخذ پذیرش در ژور نالهای iscو مورد قبول وزارت علوم

– مقالات لاتین جهت اخذ بورسیه و اپلای در دانشگاه های معتبر جهان

– مقالات لاتین با قابلیت در ژورنالهای isi باضریب ۰٫۵ تا ۱٫۵

– مقالات لاتین با قابلیت Accept در ژورنال های JCR

بنابراین موسسه رایان پژوهان پارسه با در دست داشتن متخصصین و پژوهشگران خبره در زمینه مقاله نویسی و اخذ پذیرش از مجلات و ژورنال های مورد تایید وزارت علوم، پذیرش مقالاتی در سطوح ملی، کنفرانسی، بین المللی، ISC، ISI و JCR به دانشجویان محترم با درصد قابل  قبولی تضمین می نماید. یکی ازمهمترین ویژگی های تیم تخصصی رایان پژوهان پارسه در زمینه پذیرش یا accept  مقالات در ژورنال های لیست سفید این است که در صورت عدم پذیرش هر مقاله ای که وظیفه نگارش و تدوین آن به عهده ما بوده است، مجدد مقاله جدیدی را نگارش می نماید. بنابراین دانشجویان ارشد و دکتری می توانند با آسایش و ضمانت کامل وظیفه پذیرش مقالات خود در هر سطحی را به عهده ما بسپارند.

ژورنالهای طرف قرارداد رایان پژوهان پارسه:

از معتبرترین ژورنال هایی که تیم تخصصی ما می تواند فرآیند پذیرش مقالات را در آنها انجام دهد عبارتند از:

 – ژورنال الزیوریا Elsevier

– ژورنال IEEE

– ژورنال Wiely

– ژورنال science direct

– سایر ژورنال ها

نکته حائز اهمیتی که وجود دارد این است که درصورتیکه دانشجویان گرامی پایان نامه یا مقاله از قبل آماده شده ای جهت اخذ پذیرش در ژورنال های فوق به دپارتمان مقالات موسسه رایان پژوهان پارسه تحویل دهد و بخواهد که در هر کدام از ژورنال های فوق پذیرش لازم رابگیرد میبایست مقاله فوق الذکر قابلیت چاپ در این ژورنال ها را داشته باشد. یعنی سطح مقاله یا پایان نامه تحویل داده شده به موسسه به اندازه ای باشد که قابلیت پذیرش در این ژورنال هارا داشته باشد. اما در صورتی که مقاله مذکور از ابتدا توسط تیم تخصصی رایان پژوهان پارسه تهیه گردد، امکان اخذ پذیرش در این ژورنال ها تضمین  می گردد.

نکته مهم دیگری که در ارتباط با اخذ در ژورنال های معتبر ودارای ضریب تاثیر یا Impact factor  وجود دارد این است که ژورنالها به طور کلی به ۲ دسته تقسیم بندی شده اند؛

ژورنال های رایگان: این ژورنال ها برای پذیرش وچاپ هیچ هزینه ای را از دانشجو دریافت نکرده ودر مدت زمان نسبتا طولانی فرآیند پذیرش را انجام می دهد. مدت زمان بررسی و ارسال پاسخ اولیه مبنی بر Accept(پذیرش) ورد کردن مقاله یا reject در سایت ژورنال موجود است. این ژورنال ها از اعتبار بالایی برخورد دار بوده اما مدت زمان طولانی را جهت ارائه پاسخ در نظر می گیرد.

ژورنال های غیر رایگان: ازمهمترین مزایا این ژورنال این است که از دانشجو مبالغی رابرحسب دلار یا یورو و دریافت نموده و در مدت زمان کمتری پاسخی مبنی برAccept یا Reject مقاله به فرد Submit کننده ارسال می نماید. معمولا ژورنال های پولی یاغیره رایگان برای افرادی مناسب است که ازمدت زمان محدودی برخورد دار می باشد. لازم به ذکر است که قیمت مطرح شده توسط تیم تخصصی رایان پژوهان پارسه تنها برای مکاتبات پذیرش و اخذ certificate مورد نیاز برای مقاله از طرف ژورنال مورد نظر می باشد.این در حالتی است که مقاله توسط دانشجو نگارش شده باشد.

تذکر: هزینه های ارائه شده توسط ژورنال های ذکر شده در بالا به عهده دانشجو بوده است. قیمت ارائه شده توسط ما تنها جهت اخذ پذیرش می باشد. بطور کلی مراحل پذیرش مقاله در رایان پژوهان پارسه به شرح ذیل می باشد؛

 – مقاله فارسی توسط مترجمین تخصصی رایان پژوهان پارسه نسخه لاتین تبدیل می گردد.

– متن مقاله پس از بررسی محتوایی به فرمت با templateقابل قبول ژورنال تبدیل میگردد.

– مقاله با مشخصات نویسنده ها submit می شود.

– منتظر پاسخ از سمت داوران ژورنال می مانیم. پاسخ خود را نیز مبنی بر Accept یا reject کردن مقاله ارائه نمایند.

– درصورتیکه مقاله Accept شود، مجوز یا Certificate موبوطه دریافت شده وتحویل میگردد.

– درصورتی که مقاله ارسال شده اصلاحیه یا Revise بخورد، اصلاحیه توسط تیم متخصص انجام می گردد. در نهایت  مجدد فرایند Submit صورت میگیرد.

– درصورتی که مقاله Reject شود یا ژورنال دیگری جهت اخذ پذیرش انتخاب شده یا این که مقاله مجدد نگارش می گردد.

بنابراین استراتژی تیم تخصصی رایان پژوهان پارسه جهت اخذ پذیرش مقاله ISC، ISI و JCR به صورت فوق میباشد.