پیاده سازی مقالات

پیاده سازی مقالات

گروه تحقیقاتی “رایان پژوهان همیار پارسه” با داشتن اساتیدی مجرب در حوزه کلیه پیاده سازی مقالات پایان نامه ارشد و دکتری، پرسشنامه ای، انواع تست های آماري و شبیه سازی فصل چهار پایان نامه ارشد و دکتری، به دانشجویان در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات مشاوره و آموزش حرفه ای ارائه می دهد.

۱- مدت زمان ارائه پیاده سازی مقالات

خدمات تخصصي به پژوهشگران محترم، با توجه به نوع تحليل و پیاده سازی مقاله مورد نظر و حجم آن، اغلب طي مدت زمان سه روز کاري الي دو هفته ارائه خواهد شد.

برنامه ريزي صورت گرفته براي انجام پیاده سازی مقاله و پایان نامه ارشد و دکتری، در اين مدت زمان کوتاه در راستاي رضايت دانشجویان بوده و باعث صرفه جويي در وقت کاهش قابل توجه در مدت زمان اتمام کار پايان نامه و عدم نياز به ثبت نام در ترم بعدي مي شود.

۲- برآورد هزينه خدمات پیاده سازی

تعيين نرخ حق الزحمه براي انجام پیاده سازی مقالات موضوعي پيچيده است که براي شما که قصد دريافت اين خدمات را داريد دقت بسيار در جزئيات آن لازم است و توصيه مي شود نکات ذکر شده در اين صفحه را با صرف وقت مطالعه نماييد. اما به خاطر داشته باشيد که مهم تر از حق الزحمه، توانايي و تخصص تحليلگر مي باشد که بتواند به خوبي گره از کار پايان نامه شما بگشايد و پس از دريافت بتوانيد تاييد استاد راهنما را اخذ نماييد.

توجه داشته باشيد که تحليل ناقص، به هيچ عنوان به درد شما نمي خورد و تکميل آن توسط تحليلگر ديگر مستلزم انجام از ابتدا مي باشد. کار تحليلي به گونه اي نيست که يک نفر بتواند ادامه کار نفر ديگر را انجام دهد.

برآورد حق الزحمه خدمات تخصصي آماري (هزینه تحلیل پرسشنامه) در رشته های عمومی بر اساس تعداد فرضيات تحقيق، حجم نمونه و تعداد سوالات پرسشنامه و همچنين تعداد آزمون آماري استفاده شده در تحليل و تعداد مدلها تعيين مي‌گردد.

برآورد حق الزحمه پیاده سازی های مقاله و رشته های مهندسی که نیازمند تخصص بالاست نیز بستگی به نوع مقاله، موضوع تحقیق و حجم پیاده سازی مورد نیاز است. بدین منظور لازم است مستندات لازم جهت بررسی به این موسسه ارسال شده تا برآورد قیمت گردد.

برخی از مهمترین نرم افزار های پیاده سازی که توسط تیم رایان پیپر انجام می شود عبارتند از:

نرم افزار آماری SPSS

با استفاده از نرم افزار آماری SPSS می توانیم آمار توصیفی و آمار استنباطی را محاسبه کنیم. برای سنجش جمعیت شناختی، از آمار توصیفی در SPSS استفاده می شود. همچنین برای سنجش روابط بین متغیرها از آزمون همبستگی پیرسون یا اسپیرمن استفاده می گردد، و در نهایت برای سنجش تاثیرات از آزمون رگرسیون خطی یا چندگانه استفاده می شود.

بنابراین ما در موسسه رایان پژوهان همیار پارسه، کلیه سفارشات مربوط به پیاده سازی مقاله شما را انجام خواهیم داد.

زبان برنامه نویسی متلب (Matlab)

از نرم افزار متلب جهت پیاده سازی مقالات، پایان نامه، پروپوزال و سایت پروژه های درسی استفاده می شود. این نرم افزار قابلیت پیاده سازی پروژه های داده کاوی را نیز دارد. شبیه سازی های مبتنی بر پردازش تصویر، شبکه های حسگر بی سیم، رایانش ابری، شبکه های بین خودرویی و غیره است. تیم پژوهشی “رایان پژوهان همیار پارسه” با کادری مجرب از برنامه نویسان خبره، به دانشجویان در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات مشاوره و آموزش حرفه ای این نرم افزار ارائه می دهد.

جهت شفارش پیاده سازی با ابزار برنامه نویسی متلب، کاقیست از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما تماس حاصل نمایید.

نرم افزار داده کاوی رپیدماینر (Rapidminer)

رپیدماینر یک نرم افزار داده کاوی است که توسط کمپانی به همین نام تولید شده است. این نرم افزار در یادگیری ماشین و داده کاوی، متن کاوی، آنالیز پیش بینی و آنالیز تجارت استفاده می شود. این نرم افزار هم در محیط های صنعتی و هم دانشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. گفته می شود که این نرم افزار ۹۹% را حل های آنالیزیشرفته را بدون هیچ زحمت کدنویسی برای محقق داده کاوی فراهم می کند.

جهت سفارش و آموزش هر شبیه سازی و مدلسازی داده کاوی با رپیدماینر کافیست با ما تماس بگیرید. همچنین ۲۲ جلسه آموزشی را می توانید از سایت رسمی رایان پژوهان دانلود کرده و استفاده نمایید.

نرم افزار داده کاوی وکا (Weka)

میزکار Weka ، مجموعه­ای از الگوریتم­‏های روز یادگیری ماشینی و ابزارهای پیش پردازش داده­‏ها می‏­باشد. این نرم­افزار به گونه­ای طراحی شده است که می‏­توان به سرعت، روش­‏های موجود را به صورت انعطاف­ پذیری روی مجموعه­‏ های جدید داده، آزمایش نمود. این نرم ­افزار، پشتیبانی‏‏ های ارزشمندی را برای کل فرآیند داده کاوی ­‏های تجربی فراهم می‏­کند. این پشتیبانی‏ها، آماده سازی داده­‏های ورودی، ارزیابی آماری چارچوب­‏های یادگیری و نمایش گرافیکی داده­‏های ورودی و نتایج یادگیری را در بر می­گیرند. همچنین، هماهنگ با دامنه وسیع الگوریتم­‏ های یادگیری، این نرم­افزار شامل ابزارهای متنوع پیش پردازش داده­ هاست. این جعبه ابزار متنوع و جامع، از طریق یک واسط متداول در دسترس است، به نحوی که کاربر می‏­تواند روش­‏های متفاوت را در آن با یکدیگر مقایسه کند و روش­‏هایی را که برای مسایل مدنظر مناسب ­تر هستند، تشخیص دهد.

نرم افزار وکا از جمله مهمترین نرم افزار های داده کاوی است که برای عملیات اکادمیک و داده کاوی استفاده می شود. این نرم افزار نیز همانند سایر نرم افزار های داده کاوی قابلیت متن کاوی، طبقه بندی، خوشه بندی، قوانین انجمنی و پیاده سازی مقاله را دارا می باشد.

نرم افزار کلودسیم (Cloudsim)

کلودسیم مجموعه ای از کتابخانه های مربوط به رایانش ابری بوده که قابلیت شبیه سازی مراکز داده، کاشین های فیزیکی، ماشین های مجازی و سایر اجزای رایانش ابری را دارد. این کتابخانه با استفاده از نرم افزار برنامه نویسی جاوا نت بینز پیاده سازی شده است.

پژوهشگران کامپیوتر و برق در سامانه رایان پیپر، کلیه سفارشات مبنی بر مجازی سازی، زمانبندی وظایف در رایانش ابری، جایابی ماشین های مجازی، تعادل بار، کاهش مصرف انرژی، مدیریت منابع در رایانش ابری و پیاده سازی رایانش مه را پذیرا هستند. جهت سفارش کافیست از طریق واتساپ، تلگرام، ایمیل یا تماس تلفنی سفارش خود را مطرح کنید.

نرم افزار مینی تب (MINITAP)

از جمله کاربردهای این نرم افزار آزمون هاي آماري نرمال سازي متغيرها، رگرسيون، انواع نمودارهاي آماري می باشد.

شبیه سازی مقالات رشته الکترونیک

شبیه سازی مقالات رشته برق

شبیه سازی مقالات رشته عمران

شبیه سازی مقالات رشته کامپیوتر

شبیه سازی مقالات رشته مدیریت

شبیه سازی مقالات رشته مدیریت آموزش

شبیه سازی مقالات رشته مدیریت اجرائی

شبیه سازی مقالات رشته مدیریت بازرگانی

شبیه سازی مقالات رشته مدیریت پروژه

شبیه سازی مقالات رشته مدیریت دولتی

شبیه سازی مقالات رشته مدیریت صنعتی

شبیه سازی مقالات رشته مدیریت مالی

موسسه علمی پژوهشی رایان پژوهان همیار پارسه از قدیمی‌ترین وب ‌سایت‌های یادگیری آنلاین است که توانسته طی بیش از ده سال فعالیت خود را در قالب عنوان علمی، مهارتی و کاربردی منتشر کند.