نگارش پروپوزال

نگارش پروپوزال با رایان پژوهان:

نگارش پروپوزال یک واژه ای انگلیسی به معنی پیشنهاد و طرح اولیه و نقشه کلی هرکار تحقیقی و تحقیقاتی است. همانگونه که برای انجام کوچکترین کاری لازم است در ابتدا طرح و نقشه ی آن کار آماده شود اگرچه ممکن است به صورت ذهنی باشد. برای انجام تحقیق و تحقیق که معمولا کار زمان بر و پرزحمتی است، بدون تردید داشتن طرحی که همه ی جوانب امر درآن پیش بینی شده باشد ضرویست. هرچه قدر پروپوزال یک تحقیق، دقیق و همه جانبه باشد، به همان اندازه کار تحقیقگر در زمان انجام پروژه ی تحقیقی راحت تر و درزمان کمتری انجام خواهد شد.

آماده کردن طرح پیشنهادی تحقیق (پروپوزال) گام مهمی در فرآیند تحقیق است. در بسیاری از موسسات پیش از آنکه طرحی مورد تحقیق قرار گیرد باید طرح پیشنهادی تحقیق به موسسه تسلیم شود و طی جلسه ای رسمی در حضور استادان راهنما و مشاوران و داوران از آن دفاع شود. در دانشگاه های دولتی کشور هم اکنون (از سال ۱۳۸۶) این مسئله در سطح دکتری جدی است و داوران باید از داخل و خارج دانشگاه تعیین و در حضور آنان از طرح پیشنهادی دفاع شود.

این کار بسیار ضروری و برای دانشجویان و استادان بسیار مفید است و می بایست جدی گرفته شود و به جای آنکه در آخر کار و به هنگام دفاع، دانشجو سوال پیچ شود از همان آغاز نظرات ارشادی به او گفته شود تا دانشجو بتواند با اطمینان بیشتری با استادان راهنما و مشاور خویش کار خود را پیش ببرد. طرح پیشنهادی تحقیق مانند نقشه اولیه است که پیش از آغاز به کار، مهندسان ساختمان آن را تهیه می کنند. پیش نویس طرح پیشنهادی با تجزیه تحلیلی که توسط دانشجو و استاد راهنما انجام می گیرد تعدیل می شود.

موسسه رایان پژوهان پارسه در تمامی رشته هایی که در آنها فعالیت می نماید (زمینه های کاری موسسه رایان پژوهان پارسه)، با توجه به سابقه چندین ساله متخصصان خود در امر پژوهش، آماده خدمت رسانی به شما دانشجویان می باشد. لذا اگر در نظر دارید نگارش پروپوزال شما با همکاری و مشورت متخصصین این رشته انجام دهید بر روی لینک سفارش پروپوزال یا پایان نامه کلیلک کرده و اطلاعات درخواستی را تکمیل بفرمایید.

چه خدماتی پس از واریز هزینه نوشتن پروپوزال تحویل داده می شود؟

هزینه ای که بابت نوشتن پروپوزال پرداخت می شود شامل انجام خدمات زیر می باشد.

– جستجو، انتخاب و ارسال موضوع پروپوزال

– نوشتن پروپوزال به صورت کامل

– انجام اصلاحات مرحله به مرحله در نگارش پروپوزال و انجام اصلاحات پس از تصویب پروپوزال

لازم به ذکر است که موسسه رایان پژوهان پارسه برای مشتریانی که قرارداد پروپوزال و پایان نامه را یک جا با موسسه به امضا رسانند تخفیف ویژه در نظر گرفته است. جهت سفارش نوشتن پروپوزال کلیک کنید یا از طریف فرم زیر درخواست خود را ثبت نمایید. همکاران ما در کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.