آموزش نگارش مقاله isi

نگارش مقاله isi

نگارش مقاله isi: موسسه علمی-پژوهشی رایان پژوهان پارسه مطابق با قوانینی که در شهریور ماه ۱۳۹۶ توسط مجلس شورای اسلامی مبنی بر غیره قانونی بودن نگارش مقاله بدون مشارکت مستقیم دانشجو، تصویب گردید، تدوین مقاله را بدون دخالت دانشجو نمی پذیرد. کلیه سفارشات پذیرفته شده توام با آموزش است تا دانشجویان محترم بتوانند ادامه کارهای خود را انجام دهند.

آموزش و نگارش مقاله isi

موسسه ی علمی پژوهشی رایان پژوهان پارسه، با هشت سال سابقه ی کار درخشان، تا به امروز قریب به ۵۰۰ مقاله ی معتبر را به انتشار و چاپ رسانیده است. لذا شایان ذکر است که موسسه ما، با یاری و مساعدت بهترین محققین و پژوهشگران و مترجمان متخصص مرتبط با هر دپارتمان، نحوه نگارش مقالات را آموزش می دهد.

در ابتدا لازم است با توجه به ارزش هر مقاله isi، مدت زمان مورد نیاز جهت آموزش نگارش و تولید محتوی مفید آن و هزینه پایه ی موردنیاز را به اطلاع شما دوستداران علم برسانیم.

ضریب تاثیر (if) هزینه پایه (تومان) حداکثر مدت زمان مورد نیاز جهت نگارش
بدون ضریب تاثیر ۱,۱۵۰,۰۰۰ ۲۰ روز
تا ضریب ۰/۵ ۱,۷۰۰,۰۰۰ ۱ ماه *
از ضریب ۰/۵ تا ۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰  ۴۰ روز **
بالاتر از ضریب ۱ ۳,۱۵۰,۰۰۰ ۲ ماه ***
مقاله اسکپوس(SCOPUS) ۳,۵۰۰,۰۰۰ ۱ ماه *
مقاله PubMed ۳,۷۰۰,۰۰۰ ۱ ماه *
مقاله با سطح Q4 توافقی ۱ ماه ***
مقاله با سطح Q3 توافقی ۱ ماه ***
مقاله با سطح Q2 توافقی ۱٫۵ ماه ***
مقاله با سطح Q1 توافقی ۲ ماه ***

* ۱ ماه مدت زمان مورد نیاز جهت نگارش و نهایتاً ۲ ماه زمان مورد نیازجهت پذیرش اولیه

** ۴۰ روز مدت زمان مورد نیاز جهت نگارش و نهایتاً ۷۰ روز زمان مورد نیازجهت پذیرش اولیه

*** ۲ ماه مدت زمان مورد نیاز جهت نگارش و نهایتاً ۴ ماه زمان مورد نیازجهت پذیرش اولیه

برخی نکات جهت ثبت سفارش آموزش مقاله isi:

۱- در صورت عدم تحویل سفارش در موعد مقرر کل هزینه پرداختی عودت داده خواهد شد. لازم به ذکر است که در یک طرح علمی پژوهشی ممکن است تاخیرات جزئی وجود داشته باشد، که در این شرایط با دانشجو همکاهنگی های لازم مبذول می گردد.

۲- در صورت پرداخت نقدی (پرداخت کل هزینه سفارش در ابتدای پروژه) ۱۰% تخفیف منظور خواهد شد.

۳- آموزش و نحوه نگارش تمامی مقالات توسط کارشناسان متخصص و بومی (native) انجام می شود.

۴- در آموزش و نحوه نگارش تمامی مقالات از اصطلاحات علمی و تخصصی استاندارد استفاده می شود.

۵- برای تمامی مقالات گزارش عدم سرقت علمی (non-plagiarism report) به صورت رایگان ارائه می شود.

۶- رفرنس های مورد استفاده برای تهیه مقاله isi از نشریات برتر هر رشته می باشد.

۷- مقالات مورد استفاده همگی از بروزترین نشریات معتبر علمی موجود در جهان می باشند که برای اولین بار به صورت تخصصی مورد ترجمه قرار می گیرند.

نکات قابل توجه در نگارش مقاله isi:

۱- ضریب تاثیر (if) مندرج در جدول فوق کاملا واقعی بوده و بر اساس آخرین اطلاعات jcr در این جدول درج شده است.

۲- با توجه به ایجاد وب سایت های مشابه و مقلد که به جای وبسایت های اصلی توسط افراد سودجو و فعالیت افراد متقلب که عموماً به صورت سیار و با عناوینی همچون خدمات آنلاین، خدمات غیر حضوری، مجوز از وزارت علوم و … در فضای مجازی حضور دارند، اطلاعات ژورنال ها قبل از اقدام برای اخذ پذیرش جهت بررسی و اعتبارسنجی در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد.

بر طرف سازی ابهامات:

هدف ما از ارائه ی این خدمات تنها کسب درآمد یا چاپ یک مقاله یا کتاب یا ارائه یک پروژه بنام سفارش دهنده نمی باشد بلکه هدف از ارائه این خدمت علاوه بر کسب درآمد نحوه نگارش مقالات علمی، نحوه جمع آوری داده، تحلیل و ارائه نتیجه می باشد. گرچه ممکن است برخی از مشتریان به دلایلی از قبیل عدم نیاز، ضیق وقت یا سایر محدودیت ها در آینده از آموزش های ارائه شده استفاده نکنند اما حداقل در این مقطع در جریان ساز و کار تولید علم قرار گرفته اند. مصداق این ادعا خدمات تکمیلی ما اعم از مشاوره رایگان، مشاوره اختصاصی، پایگاه دانش و نمونه قرارداد ما است.

در انجام این مهم، دستیابی به چندین اهداف از جمله افزایش سطح علمی کشور و ارتقاء ایران در رتبه بندی علمی کشورها، تولید مقالات علمیِ کاربردی، کتب کاربردی، پروژه های کاربردی می باشد.

حهت سفارش آموزش نحوه نوشتن مقاله کلیک کنید یا از طریف فرم زیر درخواست خود را ثبت نمایید. همکاران ما در کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *