تقویت رزومه مصاحبه دکتری (آزاد و سراسری)

تقویت رزومه مصاحبه دکتری (آزاد و سراسری)

تقویت رزومه مصاحبه دکتری، یکی از مؤثرترین راه‌های قبولی در مصاحبه دکتری می‌باشد. برای تقویت رزومه علمی نیز راه‌های زیادی وجود دارد که یکی از آن‌ها چاپ مقالات در مجلات معتبر داخلی یا خارجی است. دانشجویانی که قصد شرکت در مصاحبه دکترا دارند برای تقویت رزومه علمی و کسب امتیاز بیشتر میتوانند با چاپ مقالات علمی خود و یا چاپ کتاب و چاپ مقالات کنفرانسی رزومه علمی خود را بهبود ببخشند.

چاپ مقاله برای تقویت رزومه مصاحبه دکتری

قبولی در مصاحبه دکتری که مهم‌ترین و دشوارترین مرحله پذیرش در این مقطع است، مستلزم داشتن یک رزومه علمی قوی و پربار است. رزومه‌ای که در آن سوابق تحصیلی و علمی و همچنین مهارت‌های داوطلبان در آن تنظیم شده است. هر قدر این رزومه قوی‌تر باشد، شانس قبولی در مصاحبه بیشتر خواهد شد.

اختصاص ۴۰ درصد نمره به سوابق پژوهشی

بر اساس آیین‌نامه جدید پذیرش دوره دکتری، ۴۰% نمره به سوابق پژوهشی وابسته است. ۳۰% به سوابق آموزشی و ۳۰% نیز به ارزیابی‌های جلسه مصاحبه اختصاص داده شده است. در جدول نحوه محاسبه امتیازات پژوهشی، مقالات علمی-پژوهشی داخلی و خارجی مرتبط با رشته تحصیلی حداکثر ۲۲ امتیاز دارد. هر مقاله تا ۷ امتیاز مطابق آیین‌نامه ارتقا خواهند داشت.

برای دریافت مشاوره رایگان یا اعلام هزینه های دقیق می توانید تماس بفرمایید.

۰۷۱۳۸۳۸۹۰۳۸             ۰۹۱۷۹۲۲۱۷۳۴

موسسه علمی پژوهشی رایان پژوهان پارسه به شما کمک می کند تا رزومه خود را تقویت نمایید و با امتیاز بیشتری در مصاحبه شرکت نمایید.

بنابراین زمان خود را تلف نکنید!