سفارش مشاوره پایان نامه

مراحل سفارش مشاوره پایان نامه ارشد و دکتری

مشاوره پایان نامه: مطابق با آخرین قانون تصویب شده از سمت مجلس شورای اسلامی، این موسسه هیچ گونه سفارسی را مبنی بر خرید و فروش پایان نامه نمی پذیرد و تنها مشاوره نگارش پایان نامه های ارشد و رساله دکتری شما را همراه با آموزش پذیرا است. از این رو لطفا سفارشات خود را در زمینه ویراستاری، تحلیل آماری، جمع آوری داده، شبیه سازی و تهیه فصول پایان نامه ثبت نمایید.

مراحل مشاوره پایان نامه

موسسه رایان پژوهان پارسه با ارائه سایت رایان پیپر، مراحل ویراستاری پایان نامه ارشد، رساله دکتری و شبیه سازی را به چندین بخش به صورت استاندارد تقسیم بندی کرده است که این مراحل توسط دانشجو نیز می تواند تعیین گردد. مراحل مربوطه عبارتند از:

۱- آموزش تهیه و تولید فصلول اول و دوم در صورتی که پروپوزال تایید شده باشد. در صورتی که پروپوزال تایید نشده باشد، لازم است ابتدا به تصویب برسد. فرآیند اصلاح و مشاوره انجام پرپوزال با ارائه مقاله و موضوع رایگان نیز توسط این موسسه ارائه می گردد.

۲- آموزش تهیه و تولید فصل سوم که روش پیشنهادی تحقیق است. پس از تایید فصل سوم، فصول دیگر نگارش می گردد.

۳- شبیه سازی روش پیشنهادی تحقیق، پس از تایید فصل سوم.

۴- تهیه و نگارش فصل چهارم و تحویل آن پس از تایید شبیه سازی توسط استاد راهنما و مشاور

۵- تهیه فصل پنجم پایان نامه که نتیجه گیری و پیشنهادات آینده است.

لازم به ذکر است که مراحل فوق به صورت پیش فرض است که می تواند تغییر کند.

لطفا در صورتی که پروپوزال شما به تایید شورای پژوهشی دانشگاهتان نرسیده است،  از طریق سفارش پروپوزال سفارش خود را ثبت کنید و  در صورتی که پروپوزال شما تایید شده حتی الامکان آن را برای ما ارسال کنید تا روند بررسی بهتر انجام پذیرد. همچنین در صورت وجود فایل یا مقالات پایه، این فایلها را برای موسسه ارسال نمایید.

 

  • وارد نمودن یک شماره تماس جهت هماهنگی ها الزامیست.
  • سعی شود یک ایمیل معتبر وارد شود؛