شبیه سازی با نرم افزار داده کاوی رپیدماینر (Rapidminer)

درخواست شبیه سازی با نرم افزار داده کاوی رپیدماینر (Rapidminer)

رپیدماینر یک نرم افزار داده کاوی است که توسط کمپانی به همین نام تولید شده است. نرم افزار داده کاوی رپیدماینر (Rapidminer) در یادگیری ماشین و داده کاوی و متن کاوی و آنالیز پیش بینی و آنالیز تجارت استفاده می شود. این نرم افزار هم در محیط های صنعتی و هم دانشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. گفته می شود که این نرم افزار ۹۹% راه حل های آنالیز یشرفته را بدون هیچ زحمت کدنویسی برای محقق داده کاوی فراهم می کند. در شکل زیر محیط این نرم افزار نشان داده شده است.

رابط شبیه سازی رپیدماینر

محیطی را که در بالا مشاهده می نمایید نسخه ۷ این نرم افزار می باشد. این نرم افزار با زبان برنامه نویسی جاوا نوشته شده است. تمامی عملیات در نرم افزار رپیدماینر توسط پنجره گرافیکی انجام می شود. عملیات Workflow در رپیدماینر به نام فرایند process شناخته می شوند که شامل جندین عملگر Operator تشکیل می شوند. هر عملگر یک وظیفه را در فرایند انجام می دهد. این نرم افزار همچنین قابلیت ارتباط به نرم افزار ها و ابزار های داده کاوی همچون R و weka را دارند. بنابراین با توجه به قابلیت هایی که این نرم افزار داده کاوی دارد، در این پژوهش از این نرم افزار به منظور شبیه سازی و استخراج نتایج مختلف استفاده می گردد.

قابلیت های که نرم افزار داده کاوی رپیدماینر

برخی از مهمترین قابلیت هایی که نرم افزار داده کاوی رپیدماینر دارد عبارتند از:

خوشه بندی داده ها با استفاده از الگوریتم های K-Means، الگوریتم K-Means، الگوریتم K-mediod، الگوریتم DBScan و غیره

پیش پردازش داده ها و حذف نموده های پرت و بلااستفاده

طبقه بندی، پیش بینی داده ها با استفاده از الگوریتم هایی همچون KNN، درخت تصمیم C4.5، درخت تصمیم CHAID، درخت تصمیم CART، درخت تصمیم معمولی، الگوریتم جنکل تصادفی، شبکه عصبی عمیق، صبکه عصبی مصنوعی، نایوبیز، بیزین و غیره

استخراج الگوهای پنهان و قوانین انجمنی با استفاده از الگوریتم های محبوبی همچون Apriori, FP-Growth و غیره

متن کاوی با استفاده از الگوریتم هایی همچون KNN، درخت تصمیم C4.5، درخت تصمیم CHAID، درخت تصمیم CART، درخت تصمیم معمولی، الگوریتم جنکل تصادفی، شبکه عصبی عمیق، صبکه عصبی مصنوعی، نایوبیز، بیزین و غیره

قیمت شبیه سازی با نرم افزار رپیدماینر:

قیمت شبیه سازی با رپیدماینر بستگی به حجم کار و نوع درخواست شما دارد. به عنوان مثال:

– شبیه سازی یک پروژه درسی بین ۵۰تا ۳۵۰ هزار تومان می باشد.

– هزینه شبیه سازی یک مقاله لاتین و معتبر از سال های ۲۰۱۹ به بعد بین ۴۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان می باشد.

– هزینه شبیه سازی پایان نامه ارشد بستگی به موضوع پایان نامه دارد و بین ۴۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان می باشد.

– هزینه شبیه سازی رساله دکتری بین ۱ تا ۲٫۵ میلیون تومان متغیر است.

 

“تیم پژوهشی رایان پیپر” آمادگی حضور جهت مشاوره نرم افزار داده کاوی رپیدماینر (Rapidminer) را اعلام می دارد. به منظور ثبت درخواست مشاوره و آموزش کافیست از طریق روشهای ثبت سفارش در سایت اقدامات لازم را مبذول نمایید.