Blog

مشاوره نگارش طرح پژوهشی و مقاله جهت اپلای تحصیلی

اپلای تحصیلی چیست؟

اپلای تحصیلی به صورت عامیانه به معنی مقبولیت قوانین و شرایط یک سیستم است. اپلای تحصیلی، به منظور ادامه تحصیلی یا شغلی در یک حوزه خاص انجام می شود. اپلای و فاند تحصیلی این امکان را برای دانشجویان و اساتید فراهم می کند که با کمک یک یا چند استاد راهنما، در یک دانشگاه مشغول به تحصیل شوند. با اپلای، می توان پروژه های تعیین شده توسط دانشگاه یا ایده های دانشجو را پیش گیرند.
موسسه “رایان پیپر” فرآیند اخذ ویزا یا هماهنگی های لازم برای تحصیل در یک دانشگاه را انجام نمی دهد. متخصصان سامانه “رایان پیپر” به آموزش و مشاوره دانشجویان و اساتید ارشد و دکتری جهت انجام و نگارش طرح تحقیق و پروپوزال می پردازد.

با مشاوره و انجام طرح تحقیق، دانشجو می تواند یک طرح مناسب و علمی را ارائه نماید. موسسه رایان پیپر در کمتر از یک هفته به تدوین طرح پژوهشی و پروپوزال شما به صورت آموزش محور می پردازد.

مراحل اپلای و اخذ پذیرش برای تحصیل در خارج از کشور

افراد در مقاطع مختلفی تصمیم به ادامه تحصیل در خارج از کشور می گیرند. با توجه به تصمیم دانشجو جهت انجام پروسه اپلای و بورسیه تحصیلی، مراحل کاری آن انجام خواهد شد. به طور مثال بعضی از افراد قصد دارند بعد از این که دوره دبیرستان و متوسطه آنها تمام شد از کارشناسی اقدام به تحصیل در خارج از کشور کنند. برخی دیگر تصمیم می‌گیرند که از مقطع کارشناسی ارشد این راه را ادامه دهند. همچنین عده ای هم ترجیح می دهند مقطع دکترا را در خارج از کشور بگذرانند.

اگر در هر یک از این مراحل هستید و اطلاعات کافی در مورد این روند ندارید پیشنهاد میکنیم که این مطلب را تا انتها دنبال کنید. ما تصمیم داریم تا بهترین و مهمترین نکاتی که در مورد فرایند اپلای کردن برای شما کارآمد خواهد بود را آموزش دهیم.

در سراسر دنیا تعداد بیشماری از دانشگاه ها مشغول به فعالیت هستند. این دانشگاهها برای پذیرش دانشجو سختگیر هستند. بعضی دیگر هیچ سختگیری خاصی ندارند. افراد به علت عدم آگاهی درخواست ادامه تحصیل را برای خیلی از دانشگاه هایی که هیچ اطلاعی در مورد آن ندارند ارسال می کنند.

به همین علت پیشنهاد می‌کنیم قبل از اینکه اقدام به ارسال درخواست برای ادامه تحصیل در دانشگاهی را بدهید سعی کنید به لیستی که توسط وزارت علوم از دانشگاه های ارزشیابی شده آماده شده است سر بزنید. ببینید که از بین تمامی دانشگاه های که در سراسر دنیا دانشجو می پذیرند کدام یک از آنها مورد تایید وزارت علوم هستند.

ابتدا دانشگاه هایی که از کیفیت آموزشی مناسب برخوردار و تایید شده هستند را پیدا کنید. سپس تصمیم بگیرید که کدام کشورها و کدام دانشگاه ها مورد نظر شما است.

روش تقویت رزومه تحصیلی

در مرحله دوم لازم است که یک رزومه خوب تهیه کنید. رزومه تحقیق می تواند شامل موارد ذیل باشد:

طرح تحقیق یا پروپوزال: با استفاده از پروپوزال و طرح تحقیق می توانید ایده و نوآوری خود را ارائه نمایید. با ارائه پروپوزال در رابطه با موضوع مورد نظر خود، می توانید نظر اساتید در دانشگاههای مختلف را جلب نمود. در نهایت استاد مورد نظر با پذیرش طرح تحقیق، شما را مورد پذیرش قرار می دهد.

مقاله: شما می توانید با ارائه یک یا چند مقاله isi با سطوح مختلف، رزومه خود را تقویت نمایید. داشتن مقاله می تواند شانس شما را برای پذیرش و بورسیه تحصیلی بالا ببرد. در صورتیکه بخواهید مقاله ای را نگارش کرده و پذیرش بگیرید با ما تماس حاصل نمایید.

 

بنابراین تیم پژوهشی “رایان پیپر” آمادگی حضور جهت مشاوره، پذیرش و اپلای تحصیلی را اعلام می دارد. به منظور ثبت درخواست مشاوره، ویرایش نگارش فنی اپلای پروپوزال کافیست از طریق روشهای ثبت سفارش در سایت اقدامات لازم را مبذول نمایید.

انجام سمینار کارشناسی ارشد

انجام سمینار کارشناسی ارشد

درس گروهی یا سمینار نوعی درس در دانشگاه‌ها است که استاد واحد ندارد و جلسات سخنرانی استادان حول موضوع خاصی است. از زمره اهداف برگزاری درس گروهی این است که دانشجویان را با نمونه‌های عملی مسائلی که در پژوهش‌های میدانی و غیره پیش می‌آیند آشنا کنند. تیم پژوهشی رایان پیپر مشاوره سفارش انجام و نگارش سمینار کارشناسی ارشد در کلیه رشته ها توسط گروهی از متخصصین با تجربه ارائه می دهد.

ساختارسمینار کارشناسی ارشد

سمینار یکی از دروس دو واحدی دوره کارشناسی ارشد می باشد. در این درس دانشجو می بایست در رابطه با یک حوزه خاص تحقیقاتی را انجام دهد. سمینار می تواند به عنوان بخشی از فصل ۱ و فصل ۲ پایان نامه منظور گردد. جهت انجام سمینار ابتدا میبایست موضوع را با استاد نهایی کرد. پس از تایید موضوع توسط استاد، تحقیقات اولیه آغاز می گردد.

ساختار سمینار شامل موارد ذیل می باشد:

– فصل اول: این فصل کلیات تحقیق را نشان می دهد. در این فصل ابتدا مقدمات و کلیاتی در مورد سمینار ذکر می گردد. سپس بیان مسئله تحقیق به صورت کلی مطرح می شود. پس از ارائه بیان مسئله تحقیق، اهداف سمینار ذکر می شود. در انتهای فصل اول، ساختار سمینار به صورت دقیق تشریح می گردد.

فصل دوم: در این فصل ادبیات و سوابق تحقیق مطرح می شود. در فصل دوم کلیه کلید واژه های موضوع می بایست مورد بحث قرار گیرد. در بخش نهایی فصل دوم سوابق تحقیق قرار می گیرد. سوابق تحقیق شامل تحقیقات داخلی و خارجی از سالهای اخیر و مرتبط با موضوع می باشد. در انتهای فصل دوم نیز خلاصه فصل مطرح می گردد. به منظور نوشتن سوابق پیشین کافیست جلسه ۴ دوره آموزشی پروپوزال نویسی را مشاهده نمایید.

فصل سوم: در فصل سوم چالش ها و مشکلات موجود در حوزه مورد بررسی، بحث می گردد. در فصل سوم راهکار پیشنهادی برای حل مسئله و مرتفع نمودنچالش ها می بایست پیشنهاد شود. روش پیشنهادی بهتر است شامل فلوچارت باشد. در انتهای فصل سوم، خلاصه راهکار پیشنهادی مطرح می گردد.

فصل چهارم (فصل نهایی): عنوان فصل چهارم، نتیجه گیری است. در این بخش به یک نتیجه گیری نهایی در رابطه با سمینار انجام شده مطرح می گردد. در انتهای فصل چهارم، پیشنهاداتی برای آینده می تواند مطرح گردد.

ویژگی های انجام سمینار توسط تیم “رایان پیپر”

ویژگی اصلی مشاوره و آموزش انجام سمینار توسط رایان پیپر، پشتیبانی سمینار تا تایید توسط اساتید، اصلاحات رایگان و همچنین بهره گیری از مقالات معتبر isi در سالهای اخیر و در زمینه ی موضوع مدنظر می باشد. تیم رایان پیپر، سمینار را به صورت Word, PDF به دانشجویان تحویل می دهد. تیم پژوهشی ما، کلیه مقالات استفاده شده در سمینار را در اختیار شما قرار داده تا به راحتی بتوانید مطالعه نمایید.

مراحل ثبت درخواست سمینار در “رایان پیپر”

۱٫ ثبت درخواست و ارسال مستندات موجود توسط دانشجو از طریق راههای موجود در سایت

۲٫ دریافت درخواست توسط کارفرمایان رایان پیپر

۳٫ ارسال پاسخ از طریق ایمیل، واتساپ، تلگرام یا تماس تلفن های مورد تایید و ثبت شده در سایت رایان پیپردانشجویان

۴٫ توافق مبلغ حق الزحمه فی مابین دانشجو و موسسه رایان پیپر

۵٫ ارسال قرارداد از سمت رایان پیپر به دانشجو و محقق

۶٫ واریز مبلغ توافق شده در قرارداد توسط دانشجو به حساب مدیریت رایان پیپر

۷٫ تهیه فیلم آموزشی و ویس از سمینار انجام شده توسط محقق رایان پیپر

۸٫ اطلاع از اتمام کار توسط کارفرمایان رایان پیپر به دانشجو مبنی بر اتمام کار

۹٫ تسویه حساب دانشجو و در امان بودن هزینه پرداخت شده دانشجو نزد موسسه (بدون تایید دانشجو مبلغی به محقق پرداخت نمی گردد)

۱۰٫ ارسال مستندات و فایل های تهیه شده توسط رایان پیپر به دانشجو

۱۱٫ بررسی موارد دریافت شده توسط دانشجو

۱۲٫ تسویه حساب موسسه با محقق با تایید دانشجو

بنابراین موسسه “رایان پیپر” با کادری مجرب و به صورت ۲۴ ساعته آماده دریافت سفارشات شما مبنی بر انجام درخواست هایتان در کمتر از ۳۰ دقیقه می باشد. شعار ما جلب اعتماد و اطمینان کاربران می باشد.

 

مشاوره انجام پایان نامه رشته کامپیوتر

مشاوره انجام پایان نامه

یکی از مهمترین وظایف دانشجویان رشته کامپیوتر در مقاطع تحصیلات تکمیلی انجام پایان نامه  می‌باشد. انتخاب عنوان مناسب، نگارش یک پایان نامه دقیق و استاندارد و دفاع اصولی و پرقدرت از پایان نامه جزء مهمترین ارکان موفقیت در مقاطع تحصیلات تکمیلی هستند. بطور کلی علاوه بر این که کاری زمان بر و طاقت فرساست، به تجربه و دانش فراوان نیز نیازمند است. ما با چندین سال تجربه در عرصه پژوهش و با در اختیار داشتن طیف وسیعی از متخصصین و اساتید کشور آماده مشاوره  انجام پایان نامه رشته کامپیوتر هستیم.

دانشجویان گرانقدر می‌توانند از طریق ثبت آنلاین سفارشات خود را جهت انتخاب موضوع، نگارش پایان نامه به اطلاع کارشناسان مجموعه برسانند. خدمات ما شامل مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد، انجام پایان نامه دکترا، آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر و آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر و… می‌باشد.

مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

در موسسه رایان پژوهان دانشجویان عزیز می‌توانند برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد مشاوره بگیرند. این مشاوره تمامی بخش های پایان نامه کارشناسی ارشد نظیر، انتخاب موضوع پایان نامه، انتخاب منابع، ترجمه مقالات تخصصی و سایر فرآیند ها را در برمی‌گیرد.

با مشاوره تخصصی دانشجویان با خیال راحت تری پایان نامه را آغاز می‌کنند و در انتها نیز نتیجه موفقیت آمیز خواهد بود. مشاوره از ارکان جدا نشدنی انجام یک کار مهم نظیر انجام پایان نامه است. پایان نامه کارشناسی ارشد نیز بسیار مهم و نتیجه سال‌ها تلاش یک فرد است تا به بالاترین مدرک تحصیلی خود برسد. از این رو مشاوره تخصصی در این مقطع به دانشجو در طی کردن روند نگارش و انجام پایان نامه دکترا کمک بسیاری خواهد کرد. پس دانشجویان عزیز نباید تأثیر یک مشاوره خوب و تخصصی را در موفقیت خویش نادیده بگیرند.

آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

تنها مشاوره نمی‌تواند راه گشای دانشجو باشد. بسیاری از دانشجویان بخصوص دانشجویان دوره کارشناسی ارشد در حال نگارش اولین پایان نامه خود هستند. از این رو نیاز به کمک‌هایی فراتر از مشاوره دارند و آن آموزش انجام پایان نامه است. در سایت رایان پیپر آموزش هایی را برای انجام پایان نامه از انتخاب موضوع، آموزش فهرست نویسی پایان نامه تا نحوه دفاع از پایان نامه و… برای کاربران عزیز تهیه کرده‌ایم. به علاوه در بخش مقالات رایگان، مقالات و پایان نامه‌های بسیاری را برای کمک به دانشجویان قرار داده‌ایم. علاوه بر این همیشه برای ارائه خدمات آموزشی بهتر در تلاش هستیم تا به دانشجویان کمک کنیم تا از این مرحله زندگی خود با موفقیت بیرون بیایند.
بنابراین تیم پژوهشی رایان پیپر آمادگی حضور جهت مشاوره پیاده سازی پایان نامهرا اعلام می دارد. به منظور ثبت درخواست مشاوره و آموزش پایان نامه، طرح تحقیق و پیاده سازی پایان نامهکافیست از طریق روشهای ثبت سفارش در سایت اقدامات لازم را مبذول نمایید.

مراحل ثبت درخواست انجام پایان نامه کارشناسی ارشد با “رایان پیپر”

۱٫ ثبت درخواست و ارسال مستندات موجود توسط دانشجو از طریق راههای موجود در سایت
۲٫ دریافت درخواست توسط کارفرمایان رایان پیپر
۳٫ ارسال پاسخ از طریق ایمیل، واتساپ، تلگرام یا تماس تلفن های مورد تایید و ثبت شده در سایت رایان پیپر با دانشجویان
۴٫ توافق مبلغ حق الزحمه فی مابین دانشجو و موسسه رایان پیپر
۵٫ ارسال قرارداد از سمت رایان پیپر به دانشجو و محقق
۶٫ واریز مبلغ توافق شده در قرارداد توسط دانشجو به حساب مدیریت رایان پیپر
۷٫ تهیه فیلم آموزشی و ویس از پایان نامه انجام شده توسط محقق رایان پیپر
۸٫ اطلاع از اتمام کار توسط کارفرمایان رایان پیپر به دانشجو مبنی بر اتمام کار
۹٫ تسویه حساب دانشجو و در امان بودن هزینه پرداخت شده دانشجو نزد موسسه (بدون تایید دانشجو مبلغی به محقق پرداخت نمی گردد)
۱۰٫ ارسال مستندات و فایل های تهیه شده توسط رایان پیپر به دانشجو
۱۱٫ بررسی موارد دریافت شده توسط دانشجو
۱۲٫ تسویه حساب موسسه با محقق با تایید دانشجو

بنابراین موسسه “رایان پیپر” با کادری مجرب و به صورت ۲۴ ساعته آماده دریافت سفارشات شما مبنی بر انجام درخواست هایتان در کمتر از ۳۰ دقیقه می باشد. شعار ما جلب اعتماد و اطمینان کاربران می باشد.

ارسال مقاله بیس رایگان

مقاله بیس پایان نامه  چیست؟

تعریف و معنای مقاله بیس در مفهوم آن نهفته است.
مقاله بیس یا پایه یک مقاله با ویژگی های متمایز است که برای نوشتن پایان نامه به عنوان مبنای نظری و مدل در نظر گرفته میشود. رشته گرایش هایی مانند مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی، اجرایی، صنعتی، بازاریابی، مدیریت مالی و حسابداری به لحاظ جنبه های تئوریک خود نیاز به منابعی دارند که از پایه و بیس یک چارچوب نظری مشخص داشته باشد و محقق یا دانشجو بتواند به واسطه تاکید و تکیه بر آن، رضایت وپذیرش دانشگاه و گروه دانشکده را مبنی بر صحت و سقم موضوع انتخابی کسب کند.

بنابراین تیم پژوهشی  رایان پیپر آمادگی حضور جهت مشاوره ارسال موضوع مقاله بیس را اعلام می دارد. به منظور ثبت درخواست مشاوره و آموزش پایان نامه، طرح تحقیق و ارسال موضوع مقاله بیس کافیست از طریق روشهای ثبت سفارش در سایت اقدامات لازم را مبذول نمایید.

خدمات ویژه ارسال مقاله و موضوع رایان تزیز

بسیاری از دانشجویان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری  در ابتدای انجام تحقیق و پژوهش های پایانی خود دچار مشکل و سردرگمی هستند. انتخاب موضوع مورد علاقه و موضوعاتی که کم کار شده و امروزه در صدر موضوعات پر طرفدار هستند، یک چالش و مشکل اساسی برای دانشجویان و اساتید راهنما می باشد. یکی از مهمترین راه های پیدا کردن یک موضوع مطلوب، دانلود و فراهم نمودن چندین مقاله جدید جهت ایده گرفتن، ترکیب روشهای مقالات با یکدیگر، بهبود نتایج مقاله مورد نظر و غیره می باشد. اینکار مستلزم این است که دانشجویان وقت زیادی را جهت ترجمه و مطالعه مقالات مختلف نموده و درنهایت در ارائه ایده و نوآوری دچا مشکل شوند.

از این رو، تیم پژوهشی “رایان پیپر” با کمک مجموعه ای از محققان و اساتید برترین دانشگاه های داخل و خارج، موضوعاتی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده و با کمترین قیمت مقالات جدیدی را از مجلات معتبری همچون Elsevier, IEEE, Springer, Wiley, Talor & Francis, … برای شما ارسال نموده و مشاوره هایی را به شما جهت ارائه یک ایده و نوآوری جدید ارائه می نماید. جهت “ثبت درخواست جدید” مبنی بر دریافت موضوع جدید کافیست از طریق منوی “ثبت درخواست”، رسانه های اجتماعی “واتساپ”، “ربات تلگرام”، “تماس تلفنی و پیامک” و غیره درخواست خود را به ثبت رسانید. کارشناسان سامانه آنلاین “رایان تزیز” در کمتر از ۳۰ دقیقه به صورت ۲۴ ساعته به شما مشاوره داده و تماس خواهند گرفت.

مشاوره نگارش پروپوزال رشته کامپیوتر

مشاوره نگارش پروپوزال رشته کامپیوتر

نگارش پروپوزال در دوران کارشناسی ارشد و دکتری برای دانشجویان محصل در رشته کامپیوتر یک چالش بزرگ تبدیل شده است.

در این سامانه راهکاری جدید و کاربردی را به شما پیشنهاد خواهیم داد تا بتوانید پروپوزال نویسی را فرا گیرید.

موضوع پروپوزال

انتخاب موضوع پروپوزال و پایان نامه  یک بحث بسیار پرچالش وگمراه کننده برای اساتید و دانشجویان یا محصل دراین رشته می باشد. موضوع تحقیق یا پروپوزال میبایست خاص باشد. دارای نوآوری بوده و یک چالش یا مشکل را مرتفع نماید. انتخاب موضوع پروپوزال نیازمند تجربه یا مطالعه مقالات جدید و بروز می باشد.

آموزش پروپوزال نویسی

استاد بهنام حیدری، از برجسته ترین محققین رشته کامپیوتر است. رزومه ایشان در این سایت قابل رویت می باشد. ایشان جهت سهولت در نگارش پروپوزال برای دانشجویان یک دوره آموزشی پروپوزال نویسی را تهیه نموده اند. در بسته آموزشی پروپوزال نویسی که در قالب ۱۵ جلسه آموزشی هم به صورت متنی و هم ویدئویی تهیه شده است، کاربران می توانند در یک روز آموزش کامل پروپوزال نویسی را فرا گیرند. در این بسته آموزشی، کلیه مراحل پروپوزال نویسی توسط استاد بهنام حیدری از جمله برجسته ترین محقق و پژوهشگر در سطوح ارشد و دکتری به صورت کامل و به صورت پروژه محوری تشریح شده است.

مزایای بسته آموزش ویدئویی پروپوزال نویسی:

برخی از مهمترین مزایای بسته آموزش ویدئویی پروپوزال نویسی عبارتند از:

– تسلط کامل بر محتویات و بخش های پروپوزال جهت ارائه با اساتید داور و استاد راهنما

– امکان نگارش پروپوزال خود در سطح ارشد و دکتری در کمتر از یک هفته

– امکان مشاوره سایر دوستان و هم دانشگاهیان به صورت ساده و کامل

– امکان ارائه داوری بر سایر پروپوزال ها و بهبود محتویات آن

با خرید این بسته آموزشی می توانید از تخفیف های ویژه تیم رایان پژوهان و سامانه رایان پیپر بهره مند شده و به صورت نامحدود مشاوره رایگان از محقق دریافت نمایید. تیم پژوهشی رایان پیپر این امکان را برای خریداران فراهم آورده است که با خرید این بسته آموزشی، تا هر زمانی مشاوره رایگان بگیرند و مشکلاتشان را در قالب ویس مطرح کرده و پاسخ را دریافت کنند.

 

جهت خرید بسته آموزشی پروپوزال نویسی همین حالا کلیک کنید.

همچنین تیم پژوهشی  رایان پیپرآمادگی خود را جهت مشاوره انجام پروپوزال ارشد و دکتری رشته کامپیوتر اعلام می دارد. به منظور ثبت درخواست مشاوره انجام پروپوزال ارشد و دکتری رشته کامپیوتر کافیست از طریق روشهای ثبت سفارش در سایت اقدامات لازم را مبذول نمایید.

 

الگوریتم های زمانبندی وظایف در رایانش ابری

زمانبندی وظایف در رایانش ابری

جهت تخصیص منابع و حفظ تعادل بار بین ماشین های مجازی در رایانش ابری روشهای مختلفی مطرح شده است. برخی از این روشها عبارتند از الگوریتم ژنتیک، الگوریتم کلونی زنبور عسل، الگوریتم کلونی مورچگان، جهش قورباغه، الگوریتم وال، سنجاقک، الگوریتم قطه های آب و غیره. از این رور هر کدام از این روشها دارای مشکلاتی در زمینه ایجاد تعادل بار و تخصیص منابع هستند. اصلی ترین چالشی که این الگوریتم ها با آن مواجه هستند، ایجاد تعادل بار بین ماشین های مجازی به منظور تخصیص منابع در دیتاسنترهای رایانش ابری است.

اگر بخواهیم به صورت هسته شناسی چالش تعادل بار در این الگوریتم ها را مورد بررسی قرار دهیم، باید به این صورت مطرح نمود که این الگوریتم ها به خوبه نمی توانند تعادل بار را در ماشین های مجازی موجود در دیتاسنترها فراهم نموده و سربار داده بین ماشین های مجازی به مراتب زیاد شده و تعداد وظایف زیادی مجبور به مهاجرت به ماشین های مجازی دیگر هستند. این چالش و مشکل زمان اجرا و زمان پاسخ را تحت تاثیر قرار داده و منجر به افت سیستم و افزایش مصرف انرژی در دیتاسنترهای رایانش ابر می گردد.

الگوریتم های زمانبندی وظایف در رایانش ابری

در این بخش به معرفی برخی از مهمترین الگوریتم های زمانبندی وظایف در رایانش ابری پرداخته خواهد شد.

الگوریتم های زمانبندی بر اساس PSO

پديده PSO، براي اولين بار توسط کندي و ابرهارت در سال ۱۹۹۵ مطرح شد. PSO يک الگوريتم محاسبه اي تکاملي الهام گرفته از طبيعت و براساس تکرار مي‌باشد. منبع الهام اين الگوريتم، رفتار اجتماعي حيوانات، همانند حرکت دسته جمعي پرندگان و ماهي‌ها بود. از اين جهت که PSO نيز با يک ماتريس جمعيت تصادفي اوليه، شروع مي‌شود، شبيه بسیاری دیگر از الگوریتم های تکاملی همچون الگوريتم ژنتيک پيوسته است.

برخلاف الگوریتم ژنتیک ، PSO هيچ عملگر تکاملي همانند جهش و تزويج ندارد. هر عنصر جمعيت، يک ذره ناميده مي‌شود (که همان معادل کروموزوم در GA) است. در واقع الگوريتم PSO از تعداد مشخصي از ذرات تشکيل مي شود که به طور تصادفي، مقدار اوليه مي گيرند. براي هر ذره دو مقدار وضعيت و سرعت، تعريف مي شود که به ترتيب با يک بردار مکان و يک بردار سرعت، مدل مي‌شوند[۱].

الگوریتم ژنتیک

الگوریتم ژنتیک برای اولین بار در سال ۱۹۷۵ توسط Holland و برپایه ی اصل تکامل که در طبیعت مشاهده می گردد بنا نهاده شده است. در الگوریتم ژنتیک هر کروموزوم بیانگر یک راه حل ممکن برای مسئله می باشد و متشکل رشته ای از ژن ها است. در ابتدا جعیت به صورت تصادفی برای ایجاد نقطه ی شروع الگوریتم انتخاب می شوند. یک تابع برازش برای بررسی تناسب کروموزوم و محیط تعریف می شود. تابع برازش می تواند بر اساس make span, Flow time و یا هزینه ی اجرایی بنا نهاده شده باشد.
بر اساس مقدار برازش، کروموزوم ها انتخاب شده و عملگر های تزویج و جهش بر آنها اِعمال شده و نسل جدید جمعیت تولید می شوند. کیفیت هر نسل بوسیله ی تابع برازش ارزیابی می شود. این فرایند تا تولید نسل دلخواه ادامه می یابد[۲].

الگوریتم های بر پایه ی کلونی مورچگان

این الگوریتم ها از رفتار واقعی مورچه ها در یافتن کوتاهترین مسیر بین کلونی و منابع غذا، الهام گرفته شده است. این روش نوین در سال ۱۹۹۲ توسط Dorigo به عنوان رساله ی دکترای وی معرفی شد و در اصل سیستم مورچه نامیده می شد. مورچه ها در مسیر طی شده ردپایی با استفاده از ماده شیمیایی خاصی به نام فرومون برجای می گذارند. با گذشت زمان و عبور سایر مورچه ها، درمسیرهای بهینه غلظت فرومون بیشتر شده و مورچه های بعدی مسیر بهتر را تشخیصص می دهند[۳].
روش ACO برای حل مسائل بهینه سازی گسسته که نیازمند یافتن یک مسیر به هدف می باشند، مفید است. مسائل مختلفی از قبیل مسئله ی کوله پشتی چند بُعدی، زمانبندی کارها در محیط Grid ، و بسیاری دیگر با استفاده از این روش با موفقیت حل شده است.

الگوریتم LCA

این الگوریتم که اخیرا توسط دکتر علی حسین زاده کاشان برای بهینه سازی های سراسری و بر پایه ی تقلید فرایند قهرمانی در رقابت های ورزشی ارائه شده است. روش LCA می تواند به صورت زیر بیان گردد:
یک تعداد نقش های مجزا به عنوان تیم های ورزشی در یک لیگ مصنوعی برای چندین هفته با هم به رقابت می پردازند. براساس زمانبندی هفتگی لیگ، تیم ها دو به دو بازی می کنند و خروجی بازی آنها به صورت برد، باخت و یا مساوی تعیین می گردد. هر تیم دارای ترکیب و چینش خاصی بوده که دارای مقدار برازش بخصوصی به خود می گیرد. با ثبت و نگهداری مسیر وقایع هفته ی گذشته، هر تیم برای تغییرات مورد نیاز در چینش و نحوه ی بازی خود برای بازی هفته آینده تصمیم می گیرد و مسابقات پس از تعدادی فصل ( شرط توقف ) پایان می پذیرد[۴].

LCA الگوریتمی بر مبنای جمعیت می باشد که در آن تیم ها همانند ذرات در PSO با تفاوت اندک در نحوه ی انجام جستجوی آنها هستند. روشی که برای ایجاد راه حل های جدید در LCA استفاده می شود، بسیار شبیه فرایند آنالیز بازی است که توسط مربیان تیم برای طراحی ترکیب مناسب برای بازی آینده بکار می رود. به عنوان نمونه در یک انالیز بازیف مربیی تیم چینش تیم خود را بر اساس تجربه خود از مسابقه و همچنین سبک بازی تیم حریف اصلاح می کند. الگوریتم LCA الگوریتمی بر مبنای جمعیت و چارچوبی برای بهینه سازی سراسری در فضای جستجوی پیوسته می باشد[۴].

الگوریتم سنجاقک

 الگوریتم سنجاقک با توجه به دیدگاه رینولدز، رفتار ذرات شامل سه اصل مهم می باشد که عبارتند از: ۱٫ جدایی: این عملگر اشاره به عدم تماس دو یا چند فرد یا ذره در یک فضا دارد.۲٫ ترازبندی: عدم تجاوز سرعت ذرات یا اشیا نسبت به سایر همسایه ها در یک فضای واحد.۳٫ انسجام: این عملگر نیز به این اشاره دارد که افراد به سمت به هدف واحد یا مرکز مورد نظر سوق پیدا کنند.هدف اصلی هر ذره در سناریو فوق زنده ماندن است. بنابراین همه افراد یا ذرات باید به سمت منبع غذایی جهش پیدا کرده و از وابستگی به موارد دیگر خود داری نمایند. با توجه به این دو رفتار ذرات، ۵ عامل اصلی در بروز رسانی موقعیت ذرات وجود دارد که در شکل زیر نشان داده شده است[۵].

خدمات رایان پیپر جهت مشاوره انجام پروپوزال، پایان نامه و پیاده سازی مقاله در زمینه رایانش ابری

تیم پژوهشی رایان پیپر به صورت رایگان به شما آموزش و مشاوره خواهد داد. کافیست از طریق فرم پایین صفحه خیلی سریع سفارش خود را ثبت نموده تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند. همچنین ما سفارشات شما را به صورت آموزش محوری انجام خواهیم داد و همزمان با انجام درخواست، گزارش کار به شما ارسال خواهیم نمود.

جهت دانلود انواع الگوریتم های زمانبندی وظایف در رایانش ابری می توانید به سایت ناب لرنینگ مراجعه نموده و کلیه الگوریتم های زمانبندی وظایف شبیه سازی شده را مشاهده نمایید. 

سایر الگوریتم ها همچون الگوریتم بهینه سازی ازدحام گربه های پیشرفته، الگوریتم بهینه سازی وال و غیره کافیست با پشتیبانی سایت تماس حاصل نموده تا در اختیار شما قرار داده شود.

[۱]. Suraj Pandey, LinlinWu, Siddeswara Mayura Guru, Rajkumar Buyya, “A Particle Swarm Optimization-based Heuristic for Scheduling Workflow Applications in Cloud Computing Environments”, Cloud Computing and Distributed Systems Laboratory, 2010.

[۲]. Suraj Pandey, LinlinWu, Siddeswara Mayura Guru, Rajkumar Buyya, “A Particle Swarm Optimization-based Heuristic for Scheduling Workflow Applications in Cloud Computing Environments”, Cloud Computing and Distributed Systems Laboratory, 2010.

[۳]. Shaminder Kaur, Amandeep Verma, “An Efficient Approach to Genetic Algorithm for Task Scheduling in Cloud Computing Environment”, I.J. Information Technology and Computer Science, 2012, pp. 74-79.[13]. Medhat Tawfeek, Ashraf El-Sisi, “Cloud Task

[۴]. Scheduling Based on Ant Colony Optimization”, The International Arab Journal of Information Technology, Vol. 12, No. 2, 2015. Shafii Muhammad Abdulhamid, Muhammad Shafie Abd, Latiff and Ismaila Idris, “TASKS SCHEDULING TECHNIQUE USING

[۵].LEAGUE CHAMPIONSHIP ALGORITHM FOR MAKESPAN MINIMIZATION IN IAAS CLOUD”, Faculty of Computing, 2015. Seyedali Mirjalili, “Dragonfly algorithm: a new meta-heuristic optimization technique for solving single-objective, discrete, and multi-objective problems”, Neural Comput & Applic DOI 10.1007/s00521-015-1920-1, 2015.

ما منابه هر مطلب را برای شما در این صفحه قرار داده ایم که خدمت رایگان خود را به کلیه دانشجویان و اساتید محترم به اثبات رسانیم.

هر مشکلی دارید یا هر سوالی در ذهن دارید می توانید از طریق فرم زیر در عرض چند ثانیه شماره تماستان را وارد نموده و رایگان مشاوره بگیرید.

پذیرش مقاله علمی پژوهشی

پذیرش مقاله علمی پژوهشی در کمترین زمان ممکن

مقاله علمی پژوهشی: در صورتی که شما برای فراغت از تحصیل، قبولی در دوره دکتری و … نیاز به پذیرش مقاله علمی پژوهشی دارید کافی است درخواست خود را برای ما ارسال نمایید. تیم تخصصی پذیرش مقاله رایان پژوهان پارسه پس از بررسی مقاله شما، نشریات مرتبط با زمینه تخصصی را به شما پیشنهاد می‌دهند. شما می توانید خود نیز لیست مجله یا مجلات علمی پژوهشی دلخواه خود را برای اخذ پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی خود انتخاب فرمایید. پس از انتخاب نشریه ، همکاران ما اقدام به ویرایش علمی و تخصصی مقاله شما می نمایند. فرآیند اخذ پذیرش مقالات علمی پژوهشی در نشریات مختلف متفاوت بوده اما در صورتی که نیاز به پذیرش فوری مقاله علمی پژوهشی دارید، باید بدانید که پذیرش در کمتر از یک هفته هم امکان پذیر است!

پذیرش مقاله علمی-پژوهش در کمترین زمان

تضمین پایین ترین قیمت پ ذیرش مقاله علمی پژوهشی

ما به شما این اطمینان را می دهیم که شما کمترین مبلغ جهت اخذ پذیرش مقاله علمی پژوهشی و چاپ آن را خواهید پرداخت. پس از چندین سال تجربه موفق در زمینه اخذ پذیرش مقالات علمی پژوهشی تا کنون هیچ گروه یا شخصی نتوانسته است خدمات اخذ پذیرش و چاپ مقالات علمی پژوهشی را با هزینه ای کمتر از پذیرش مقاله رایان پژوهان پارسه انجام دهد.

تضمین اصل بودن ژورنال و نشریه علمی پژوهش

قبل از دریافت هرگونه وجهی از شما، ابتدا نام نشریه به همراه لینک سایت اینترنتی آن برای شما ارسال می گردد. شما می توانید از اطمینان اصل بودن و معتبر بودن نشریه اطمینان حاصل فرمایید. علاوه بر آن تمامی مقالات علمی پژوهشی شما در نشریات مورد تایید وزارتین (وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی) مورد اخذ پذیرش و چاپ قرار می گیرند.

اگر به دنبال اخذ پذیرش مقاله علمی پژوهشی خود در یک ژورنال معتبر هستید، اگر میخواهید مقاله خود را با صرف کمترین زمان و هزینه چاپ کنید، پذیرش مقاله رایان پژوهان پارسه انتخابی شایسته برای شماست. فرصت را از دست ندهید!

به شما تضمین می دهیم پذیرش مقاله رایان پژوهان پارسه تنها مرکزی در ایران است که مقاله شما را به صورت تضمینی در نشریات علمی پژوهشی داخلی چاپ می کند. هیچ تیم و یا شخصی بجز پذیرش مقاله رایان پژوهان پارسه تا کنون نتوانسته است به صورت تضمینی مقاله شما را در مدت کوتاه در نشریات معتبر داخلی چاپ نماید.

دلیل بالابودن سرعت پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی چیست؟

علت بالا بودن سرعت در چاپ مقاله علمی پژوهشی شما این است که مقاله شما قبل از ارسال برای اخذ پذیرش و چاپ در نشریات علمی پژوهشی، توسط تیمی از همکاران ما که همگی از سردبیران و داوران نشریه های معتبر علمی پژوهشی هستند، مورد ارزیابی، ویرایش علمی و ادبی و در صورت لزوم اصلاح قرار می گیرد. بدیهی است مقاله ای که توسط این افراد  مورد ارزیابی قرار گیرد، فاقد هرگونه اشتباه علمی ، نگارشی و … بوده و در کمترین زمان و بدون هیچ گونه نیاز به اصلاح مجدد مورد پذیرش قرار میگیرد.

علاوه بر آن در صورتی که پیشنهاد ژورنال و نشریه جهت پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی از سوی ما انجام گیرد، زمان لازم به شدت کاهش می یابد

 نشریه ای را انتخاب میکنند که دارای شرایط زیر باشد:

 • نزدیک بودن زمینه تخصصی مقاله شما به چشم انداز های علمی مقاله
 • انتخاب نشریات علمی پژوهشی با بیشترین تعداد داوران و در نتیجه کاهش زمان لازم برای داوریمقاله
 • انتخاب نشریات علمی و پژوهشی خاص که در آن ها به علت بالا بودن کیفیت نشریه، تعداد مقالات کمی برای اخذ پذیرش به آن ها ارسال می شوند. بر خلاف باور بسیاری از افراد، نشریات معتبر در زمان کمتری به اخذ داوری و پذیرش مقاله شما می پردازند.
 • بررسی مقاله شما توسط همان داوران قبل از درخواست پذیرش: قبل از درخواست پذیرش وچاپ مقاله علمی پژوهشی شما، ابتدا مقاله شما جهت بررسی کیفیت علمی به یکی از همکاران تیم ما در پذیرش مقاله رایان پژوهان پارسه که داور آن نشریه است سپرده می شود. در صورتی مقاله برای آن نشریه ارسال می گردد که نظر داوران نشریه راجب مقاله شما مساعد باشد.پ
 • اطلاع رسانی دقیق از زمان پذیرش و چاپ و میزان هزینه

پس از ثبت درخواست اخذ پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی، نشریه ای توسط شما برای اخذ پذیرش و چاپ انتخاب می شود. (این نشریه میتواند نشریه ای باشد که خود شما انتخاب کرده اید و یا یکی از نشریاتی باشد که توسط تیم ما در پذیرش مقاله رایان پژوهان پارسه به شما پیشنهاد شده است).

در مرحله بعدی هزینه و مدت زمان لازم برای پذیرش و چاپ به شما اعلام میگردد. چنانچه به هردلیلی مقاله شما در زمانی بیش از زمان اعلام شده و یا با هزینه ای بیش از مقدار اعلام شده انجام گیرد، تمام وجه پرداختی به شما عودت شده و پذیرش مقاله رایان پژوهان پارسه تمام هزینه را متحمل می شود.

توجه داشته باشید پذیرش تنها (پذیرش بدون چاپ) در بسیاری از نشریات داخلی امکان پذیر نیست و پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی با یکدیگر است.

 انجام تسویه حساب بعد از اخذ پذیرش

با توجه به سیاست های کلی پذیرش مقاله رایان پژوهان پارسه در راستای فراگیر نمودن خدمات خود برای کلیه دانشجویان و پژوهشگران، تسویه حساب ۲۰درصد از هزینه پس از اخذ پذیرش و چاپ مقاله شما انجام میگیرد. پس از ثبت درخواست پذیرش مقاله خود زمان و هزینه لازم به اطلاع شما میرسد. در این مرحله تنها شما مبلغی از کل هزینه را به عنوان پیش پرداخت، پرداخت میکنید و ۲۰درصد از تسویه حساب نهایی پس از اخذ پذیرش و چاپ انجام خواهد شد.

چاپ مقاله علمی پژوهشی شما در نشریات مورد تایید وزارت علوم

بعد از بررسی مقاله شما توسط تیم پذیرش مقاله رایان پژوهان پارسه، لیستی از نشریات متناسب با زمینه تخصصی شما، برای شما ارسال می گردد. شما می توانید قبل از پیش پرداخت، وضعیت اعتبار نشریات را در وب سایت اینترنتی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت بررسی نمایید. سپس نشریه مورد نظر را برای ما ارسال فرمایید.

ما به شما تضمین میدهیم پذیرش مقاله رایان پژوهان پارسه تنها گروهی است که چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی به صورت تضمینی در مدت کوتاه را می تواند انجام دهد و هیچ شخص یا گروهی تا کنون نتوانسته است این کار را انجام دهد.

نگارش مقاله isi

نحوه ی نگارش مقاله isi (توسط موسسه رایان پژوهان پارسه)

محققین عزیز یا دانشجویان گرامی در مقاطع ارشد و دکتری که علاقمند به انتشار مقاله isi مرتبط با پایان نامه شان می باشند، می توانید با مطالعه ی مطلب پیش رو از هزینه و مدت زمان لازم جهت اتمام مقاله، نحوه ی نگارش و نکات لازمه پیرامون این مهم و همچنین خدمات چاپ مقاله مطلع شوید.

موسسه ی علمی پژوهشی رایان پژوهان پارسه، با هشت سال سابقه ی کار درخشان، تا به امروز قریب به ۵۰۰ مقاله ی معتبر را به انتشار و چاپ رسانیده است. لذا شایان ذکر است که موسسه ی ما، با یاری و مساعدت بهترین محققین و پژوهشگران و مترجمان متخصص مرتبط با هر دپارتمان، مقالات را نگارش می نماییم.

در ابتدا لازم است با توجه به ارزش هر مقاله isi، مدت زمان مورد نیاز جهت نگارش و تولید محتوی مفید آن و هزینه پایه ی موردنیاز را به اطلاع شما دوستداران علم برسانیم.

ضریب تاثیر (if) هزینه پایه (تومان) حداکثر مدت زمان مورد نیاز جهت نگارش
بدون ضریب تاثیر ۱,۱۵۰,۰۰۰ ۲۰ روز
تا ضریب ۰/۵ ۱,۷۰۰,۰۰۰ ۱ ماه *
از ضریب ۰/۵ تا ۱ ۲,۳۰۰,۰۰۰  ۴۰ روز **
بالاتر از ضریب ۱ ۳,۱۵۰,۰۰۰ ۲ ماه ***

* ۱ ماه مدت زمان مورد نیاز جهت نگارش و نهایتاً ۲ ماه زمان مورد نیازجهت پذیرش اولیه

** ۴۰ روز مدت زمان مورد نیاز جهت نگارش و نهایتاً ۷۰ روز زمان مورد نیازجهت پذیرش اولیه

*** ۲ ماه مدت زمان مورد نیاز جهت نگارش و نهایتاً ۴ ماه زمان مورد نیازجهت پذیرش اولیه

توضیحات لازم جهت ثبت سفارش مقاله ی isi در سایت مشاورین پارس:

 1. در صورت عدم تحویل سفارش در موعد مقرر کل هزینه پرداختی عودت خواهد شد. لازم به ذکر است که در یک طرح علمی پژوهشی ممکن است تاخیرات جزئی وجود داشته باشد، که در این شرایط با دانشجو همکاهنگی های لازم مبذول می گردد.
 2. در صورت پرداخت نقدی (پرداخت کل هزینه سفارش در ابتدای پروژه) ۱۰% تخفیف منظور خواهد شد.
 3. نگارش تمامی مقالات توسط کارشناسان متخصص و بومی (native) انجام می شود.
 4. در نگارش تمامی مقالات از اصطلاحات علمی و تخصصی استاندارد استفاده می شود.
 5. برای تمامی مقالات گزارش عدم سرقت علمی (non-plagiarism report) به صورت رایگان ارائه می شود.
 6. رفرنس های مورد استفاده برای تهیه مقاله isi از نشریات برتر هر رشته می باشد.
 7. مقالات مورد استفاده همگی از بروزترین نشریات معتبر علمی موجود در جهان می باشند که برای اولین بار به صورت تخصصی مورد ترجمه قرار می گیرند.

نکات قابل توجه در نگارش مقاله isi: 

 1. ضریب تاثیر (if) مندرج در جدول فوق کاملا واقعی بوده و بر اساس آخرین اطلاعات jcr در این جدول درج شده است.
 2.  با توجه به ایجاد وب سایت های مشابه و مقلد که به جای وبسایت های اصلی توسط افراد سودجو و فعالیت افراد متقلب که عموماً به صورت سیار و با عناوینی همچون خدمات آنلاین، خدمات غیر حضوری، مجوز از وزارت علوم و … در فضای مجازی حضور دارند، اطلاعات ژورنال ها قبل از اقدام برای اخذ پذیرش جهت بررسی و اعتبارسنجی در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد.

بر طرف سازی ابهامات:

هدف ما از ارائه ی این خدمات تنها کسب درآمد یا چاپ یک مقاله یا کتاب یا ارائه یک پروژه بنام سفارش دهنده نمی باشد بلکه هدف از ارائه این خدمت علاوه بر کسب درآمد نحوه نگارش مقالات علمی، نحوه جمع آوری داده، تحلیل و ارائه نتیجه می باشد. گرچه ممکن است برخی از مشتریان به دلایلی از قبیل عدم نیاز، ضیق وقت یا سایر محدودیت ها در آینده از آموزش های ارائه شده استفاده نکنند اما حداقل در این مقطع در جریان ساز و کار تولید علم قرار گرفته اند. مصداق این ادعا خدمات تکمیلی ما اعم از مشاوره رایگان، مشاوره اختصاصی، پایگاه دانش و نمونه قرارداد ما است.

در انجام این مهم، دستیابی بن چندین اهداف از جمله افزایش سطح علمی کشور و ارتقاء ایران در رتبه بندی علمی کشورها، تولید مقالات علمیِ کاربردی، کتب کاربردی، پروژه های کاربردی می باشد.

نوشتن پروپوزال

برای اطلاع از چگونگی نگارش پروپوزال کافی است در اینترنت جستجو کنید. در این صورت خواهید دید که اینترنت سرشار از حجم نامحدودی از مطالب مختلف به زبان فارسی و انگلیسی است که به شما می آموزد چگونه می توانید یک پروپوزال مناسب بنویسید. با این همه تفاوت بسیار بزرگی بین خواندن مطلب در اینترنت درباره اینکه چگونه یک پروپوزال خوب بنویسیم و نوشتن یک پروپوزال خوب در واقعیت وجود دارد.  در عصر دیجیتال کنونی، مهارتهای نگارشی که در زندگی معمولی نقش چندان بزرگی ندارد و تا حد زیادی تحت الشعاع  تکنولوژی قرارگرفته است و در بسیار مواقع دیده شده حتی دانشجویان نخبه و نمونه نیز در این امر با مشکل مواجه اند. در میان شاید هیچ چیز به اندازه نگارش پروپوزال کارشناسی ارشد و دکتری چالش برانگیز نباشد. برای این کار شما باید مهارتهای ویژه ای در این کار داشته باشید تا بتوانید پروپوزالی بنویسید که شورای پژوهشی دانشکده تان را راضی نماید که شما از عهده انجام این کار بر خواهید آمد. این مهارتها البته چیزی نیستند که از اینترنت بخواهید بیاموزید و تنها تلاش و ممارست در این زمینه به شما خواهد آموخت که چگونه می توانید پروپوزالی بی نقص و کامل بنویسید. با توجه به زندگی پر مشغله امروزی بسیاری از دانشجویان امکان اختصاص زمان برای یادگیری نگارش پروپوزال را ندارند از همین رو مجموعه رایان پژوهان پارسه با ارائه خدمات متنوعی در زمینه نگارش پروپوزال تلاش نموده است تا این مشکل را مرتفع نماید.

برخی خدمات رایان پژوهان پارسه در زمینه نگارش پروپوزال عبارتند از:

پیشنهاد موضوع به صورت رایگان
در اختیار قرار دادن مقاله بیس
در اختیار قرار دادن کلیه منابع
تضمین کیفیت و گارانتی بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت مشتریان و بر مبنای مفاد قرارداد
نگارش بسیار سریع و فوری (معمولا ده الی ۱۵ روز)