شبیه سازی با زبان برنامه نویسی متلب (Matlab)

شبیه سازی با زبان برنامه نویسی متلب (Matlab)

زبان برنامه نویسی متلب (Matlab) یک زبان برنامه‌نویسی سطح بالای نسل چهارم و یک محیط تعاملی برای محاسبات عددی، تجسم و برنامه‌نویسی می‌باشد که از ترکیب دو واژه ماتریس(MATrix) و آزمایشگاه(LABoratory) ایجادشده است. این نام حاکی از رویکرد ماتریس محور برنامه است که در آن حتی اعداد منفرد نیز به‌صورت یک ماتریس با ابعاد ۱*۱ در نظر گرفته می‌شود.

محیط کاری متلب:

متلب مجموعه‌ای از ابزار و امکانات است که شما به‌عنوان کاربر متلب یا برنامه‌نویس متلب با آن‌ها تعامل دارید. این محیط شامل امکاناتی برای مدیریت متغیرها در فضای کاری و ابزاری جهت توسعه، مدیریت، رفع خطا و ایجاد M فایل‌ها در برنامه‌های متلب می‌باشد.

کتابخانه توابع ریاضی متلب:

مجموعه گسترده‌ای از الگوریتم‌های محاسباتی اعم از توابع ابتدایی مانند سینوس، کسینوس تا توابع پیچیده مانند ماتریس معکوس، مقادیر ویژه ماتریس و تبدیل فوریه سریع را شامل می‌شود.

کنترل گرافیک:

همان سیستم گرافیکی متلب است که شامل دستورات سطح بالا برای تجسم داده‌های دوبعدی و سه‌بعدی، پردازش تصویر، انیمیشن و گرافیک است. همچنین شامل دستورات سطح پایین است که به شما اجازه می‌دهد که ظاهر گرافیکی برنامه‌های خود را به‌صورت سفارشی طراحی کنید.

قیمت شبیه سازی با نرم افزار متلب:

قیمت شبیه سازی با متلب بستگی به حجم کار و نوع درخواست شما دارد. به عنوان مثال:

– شبیه سازی یک پروژه درسی بین ۱۵۰ تا ۴۵۰ هزار تومان می باشد.

– هزینه شبیه سازی یک مقاله لاتین و معتبر از سال های ۲۰۱۹ به بعد بین ۵۰۰ تا ۱۲۰۰ هزار تومان می باشد.

– هزینه شبیه سازی پایان نامه ارشد بستگی به موضوع پایان نامه دارد و بین ۴۵۰ تا ۱۴۰۰ هزار تومان می باشد.

– هزینه شبیه سازی رساله دکتری بین ۱ تا ۳ میلیون تومان متغیر است.

 

“تیم پژوهشی رایان پیپر” آمادگی حضور جهت مشاوره زبان برنامه نویسی متلب (Matlab) را اعلام می دارد. به منظور ثبت درخواست مشاوره و آموزش کافیست از طریق روشهای ثبت سفارش در سایت اقدامات لازم را مبذول نمایید.