شبیه سازی مقالات رشته مدیریت آموزش

شبیه سازی مقالات رشته مدیریت آموزش:

یکی از پر چالش ترین موضوعاتی که اغلب دانشجویان ارشد و دکتری رشته مدیریت آموزش آبا آن مواجه هستن، شبیه سازی مقالات میباشد. مقاله میتواند جهت ارائه پروپوزال یا طرح تحقیق باشد یا میتواند بعنوان مقاله پایه برای پایان نامه رشته مدیریت آموزش باشد.شبیه سازی مقالات با استفاده از ابزار ها و زبان های برنامه نویسی همچونany logic ، متلب، excell، spssو غیره انجام میشود.

بسیاری از دانشجویان جهت پیاده سازی مقاله خود بخصوص از ژورنال های معتبر مثل الزویز، اسپرنیگر، IEEE، WILEYو سایر ژورنالها با مشکلاتی مواجه هستند. مقالاتی که در این ژورنالها ه چاپ میرسد از سسطح بالایی برخوردار میباشند.این مقالات نسبتا پیچیده بوده و نیازمند تحلیل آماری و تخصص برنامه نویسی و کد نویسی در رشته مدیریت دارد. از این رو، پیاده سازی کردن مقاله برای دانشجویان ارشد و دکتری تبدیل به یک مشکل بزرگ شده است.

با توجه به عدم تخصص برخی از دانشجویان رشته مدیرت آموزش رزمنه شیه سازی و پیاده سازی مقاله و همچنین در برخی مواقع  نداشتن زمان کافی دانشجویان، تیم برنامه نویسی«رایان پژوهان» آمادگی خود را جهت انجام و مشاوره در این زمینه اعلام میدارد.

مراحل کاری تیم تخصصی «رایان پژوهان» با یک کادر مجرب از تحلیلگران، پژوهشگران وبرنامه نویسان خبره جهت شبیه سازی مقاله:

۱- ابتدا بررسی شبیه سازی دانشجویان واساتید گرامی را انجام می دهد.

۲- سپس مقاله مورد نظر توسط تیم تحلیلگرمورد آنالیز قرار می گیرد.

۳- در مرحله بعد کلیه فرمولها و شکل های روش پیشنهادی مقاله بر روی کاغذ تحلیل می گردد.

۴- در مرحله بعد کلیه فرمولها و تحلیلهای صورت گرفته شده توسط تیم کد نویسی در ابزار برنامه نویسی مورد نظر که توسط دنشجو تعین میگردد، کد نویسی یا مدل سازی می شود.

۵- درنهایت با ارائه کدهای لازم خروجی های مقاله در ابزار برنامه نویسی مربوطه تولید شده و توضیحات هر کد بالای آن به صورت کامنت توسط محقق یا برنامه نویس نوشته می شود.

۶-در مرحله نهایی به دانشجویان یا اساتید جهت دریافت سورس و فایل های شبیه سازی هماهنگ می شود.

بنابراین با روال فوق میتوانید سفارش مقاله رشته مدیریت آموزش را انجام داده و در کمترین زمان، شبیه سازی خود را دریافت نمایید.

 

سفارش ترجمه از طریق تلگرام
سفارش ترجمه از طریق تلگرام

سفارش ترجمه از طریق واتساپ
سفارش ترجمه از طریق واتساپ
 

سفارش ترجمه از طریق ایمیل
سفارش ترجمه از طریق ایمیل
@rayanpejuhan  ۰۹۱۷۹۲۲۱۷۳۴ rayanpejuhan@gmail.com

behnam.h1368@gmail.com

۰۹۱۷۹۲۲۱۷۳۴(سفارش سریع)