رشته تاریخ

مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد رشته تاریخ

مهمترین مزایای موسسه “رایان پژوهان پارسه”، ارتباط مستقیم دانشجو با محقق است. بر خلاف کلیه موسسات فعال در زمینه مشاوره و آموزش پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد، این موسسه دانشجوی محترم را به صورت مستقیم به استاد متصل می نماید. کلیه سوالات دانشجویان بدون واسطه موسسه و در هر ساعتی از شبانه روز توسط محقق تاریخ از برترین دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاههای کشور، پاسخ داده می شود.

انجام پایان نامه و طرح تحقیق دوره کارشناسی ارشد امری زمانبر و بسیار مهم در مقطع کارشناسی ارشد رشته تاریخ می باشد. برای بسیاری از دانشجویان و اساتید رشته تاریخ، ارائه موضوعات در این سطح همواره چالش بر انگیز است. رشته تاریخ یکی از رشته های مهم علوم انسانی و اجتماعی است که در مقطع کارشناسی ارشد شامل گرایش های تاریخ ایران باستان، تاریخ ایران اسلامی، مطالعات خلیج فارس، تاریخ انقلاب اسلامی، تاریخ تشیع وتاریخ عمومی جهان است.

مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد تاریخ در هر یک از این گرایشها نیازمند گذراندن دروس تخصصی گرایش بوده و این گرایشها هم به لحاظ دروس ارائه شده و هم به لحاظ پایان نامه با هم تفاوت اساسی دارند. از این رو دپارتمان پژوهشی تاریخ “رایان پژوهان پارسه” با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد تاریخ را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

رشته تاریخ دارای گرایش های مختلفی بوده که در هر گرایش موضوعات متنوعی مطرح است. از جمله این گرایش ها عبارتند از:

رشته تاریخ گرایش تاریخ ایران باستان

در این گرایش دانشجویان پس از انتخاب رشته و ورود به این مقطع با تاریخ قبل از اسلام آشنا شده و با تغییرات و تحولات سیاسی این دوران آشنا می شوند.

رشته تاریخ گرایش تاریخ ایران اسلامی

در این گرایش همان طور که از اسم آن مشخص است دانشجویان احوال و سرگذشت و تاریخچه های مختلف را مورد بررسی قرار می دهند.

رشته تاریخ گرایش مطالعات خلیج فارس

در این گرایش به طور عام به بررسی سیر و تحولات خلیج فارس در دوره های مختلف بر مبنای منابع جغرافیایی و تاریخی و قوی پرداخته می شود.

رشته تاریخ گرایش تاریخ انقلاب اسلامی

در این گرایش به نقد و بررسی تاریخ و سیر و تغییر و تحولات و رویدادهای کشورمان قبل و بعد از انقلاب اسلامی می پردازد و نقاط ضعف و قوت انقلاب را بررسی می کند.

رشته تاریخ گرایش تاریخ تشیع

در این گرایش به زمان پیدایش و سیر و تغییر و تحول آن در ادوارهای مختلف می پردازد و آن ها را مورد نقد و بررسی قرار می دهد

رشته تاریخ گرایش تاریخ عمومی جهان

در این گرایش دانشجویان با فرهنگ و تمدن و مهمترین رویدادهای سیاسی، اقتصادی و علمی جهان آشنا شده و زندگی اندیشمندانی چون ارسطو و افلاطون را مورد بررسی قرار می دهند.

مراحل مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد تاریخ در دپارتمان پژوهشی رایان پژوهان پارسه
دپارتمان پژوهشی “رایان پژوهان پارسه” فعال در زمینه مشاوره انجام پایان نامه و پایان نامه کارشناسی ارشد در تمامی رشته ها و گرایش ها مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و دانشجویان فارغ التحصیلان رشته مهندسی تاریخ (تاریخ ایران باستان و سخت افزار) به مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد تاریخ بپردازد.

مراحل انجام مشاوره توسط این موسسه به شرح ذیل می باشد:

۱- مشاوره تلفنی، ایمیل، واتساپ و تلگرام (رایگان)

۲- پیشنهاد موضوع جدید و به روز برای انجام پایان نامه (رایگان)

۳- جستجو مقالات برای انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد تاریخ

۴- مشاوره نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد تاریخ بصورت بخش به بخش

۵- آموزش تهیه فصل ۱و۲ و تایید توسط استاد

۶- آموزش تهیه فصل سوم (تشریح روش پیشنهادی) و تایید توسط استاد

۷- راهنمایی و تشریح مراحل روش پیشنهادی رساله کارشناسی ارشد تاریخ

۸- شبیه سازی روش پیشنهادی مطابق با فصل سوم پایان نامه و آنالیز نتایج

۹- مستندسازی نتایج بدست آمده از شبیه سازی روش پیشنهادی و مقایسه با سایر روشها

۱۰- مستندسازی فصل پنجم و ارائه پیشنهادات آینده

جهت سفارش مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری رشته تاریخ کافیست از طریق تماس با ما یا “منوی ثبت سفارش” موجود در سایت اقدام نموده تا کارشناسان ما در کمتر از ۳۰ دقیقه به شما پاسخ دهند.