رشته حسابداری

مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری رشته حسابداری

قبل از تشریح هر مطلبی، لازم به ذکر است که از مهمترین مزایای موسسه “رایان پژوهان پارسه”، ارتباط مستقیم دانشجو با محقق است. بر خلاف کلیه موسسات فعال در زمینه مشاوره و آموزش پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد، این موسسه دانشجوی محترم را به صورت مستقیم به استاد متصل می نماید. کلیه سوالات دانشجویان بدون واسطه موسسه و در هر ساعتی از شبانه روز توسط محقق رشته حسابداری از برترین دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاههای کشور، پاسخ داده می شود.

انجام پایان نامه و طرح تحقیق دوره کارشناسی ارشد امری زمانبر و بسیار مهم در مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری می باشد. برای بسیاری از دانشجویان و اساتید رشته حسابداری، ارائه موضوعات در این سطح همواره چالش بر انگیز است. رشته حسابداری یکی از رشته های مهم علوم انسانی و علوم اجتماعی است که در مقطع کارشناسی ارشد شامل گرایش های اصلی حسابداری، حسابرسی و حسابداری مدیریت است. مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری در هر یک از این گرایشها نیازمند گذراندن دروس تخصصی گرایش بوده و این گرایشها هم به لحاظ دروس ارائه شده و هم به لحاظ پایان نامه با هم تفاوت اساسی دارند. از این رو دپارتمان پژوهشی کامپیوتر “رایان پژوهان پارسه” با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

رشته حسابداری دارای گرایش های مختلفی بوده که در هر گرایش موضوعات متنوعی مطرح است. از جمله این گرایش ها عبارتند از:

رشته حسابداری گرایش حسابداری

رشته ارشد حسابداری یکی از پر کاربرد ترین رشته ها در میان رشته های دیگری که در دانشگاه ها و دانشکده های کشورمان تدریس می شود به حساب می آید. این گفته بیانگر این حقیقت است که هم دروس این رشته دروسی بسیار کاربردی است و هم خود رشته حسابداری رشته ای است که در میان شرکت ها و کارخانه ها و حتی بعضی از خانواده های ثروتمند کاربرد دارد.

رشته حسابداری گرایش حسابرسی

مهمترین موردی که دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته حسابداری مقطع کارشناسی باید بدانند فرق بین حسابدار و حسابرس است که دانستن این فرق و یا تفاوت در هنگام انتخاب گرایش بسیار مهم است.

همان طور که گفته شد برای اطلاع داشتن از تمام سوابق و اتفاق های مالی و داشتن گردش مالی روز هر شرکت حسابداری را استخدام می کند.

در هر شرکت در طول سال هزاران سند مالی به دست حساب داران بررسی و بایگانی می شود تا در هنگام نیاز گزارش های مالی قانونی دقیقی از آنها استخراج شوند لذی افرادی وجود دارند که به راحتی می توانند در میان حساب ها دست برده و انها را دست کاری کنند و افرادی هم هستند که می خواهند این حساب ها و اسناد همیشه دقیق و بدون دست کاری باشند مانند صاحب شرکت ها و یا مدیر عاملان و ذی نفعان شرکت . از همین جا است که پای حسابرس به میان می آید . یک حسابرس مدام و همیشه در حال کنترل و بررسی حساب و کتاب های حساب داران است. زیرا می خواهد مطمئن شود که حساب و کتاب ها درست است .پس به طور دقیق و روان و ساده کار حسابرس بررسی و زیر نظر داشتن حساب و کتاب حسابداران است.

شاغلان حرفه حسابرسی در یک تقسیم بندی کلی به دو گروه اصلی تفکیک می‌شوند:

حسابرسان داخلی:

این گروه از حسابرسان، کارمند واحد مورد رسیدگی هستند، و در واقع رابط میان هیات مدیره و شرکت بوده و گزارش رسیدگی خود را به طور هفتگی، ماهانه یا سالانه به مدیرعامل و هیات مدیره ارائه می‌دهند. این گروه از حسابرسان عملیات داخل واحد تجاری را رسیدگی می‌کنند.

حسابرسان مستقل:

این گروه از حسابرسان، افرادی هستند که در موسسات حسابرسی مشغول کار هستند و بر اساس قرارداد میان شرکت‌ها یا سازمان‌ها با این موسسات، عملیات حسابداری و مالی واحد تجاری را بر اساس اصول و موازین حسابداری مورد رسیدگی قرار می‌دهند و گزارش خود را به مجمع عمومی صاحبان سهام ارائه می‌کنند. در واقع حسابرسان مستقل رابط میان صاحبان شرکت و هیات مدیره شرکت می‌باشند.

رشته حسابداری گرایش حسابداری مدیریت

به گفته انجمن حسابداران خبره مدیریت (سی‌آی‌ام‌ای)، “حسابداری مدیریت فرایند تعریف، اندازه‌گیری، تجمیع، تجزیه و تحلیل، مهیاسازی، تفسیر و تبادل اطلاعات مورد استفاده مدیریت جهت برنامه‌ریزی، ارزیابی و کنترل یک واحد تجاری و جهت اطمینان از استفاده مناسب و پاسخگویی به منابع شان می‌باشد. حسابداری مدیریت همچنین تهیه گزارشهای مالی را نیز برای گروه‌های غیرمدیریتی مانند ذینفعان، بستانکاران، سازمان‌های قانون‌گذار و مراجع مالیاتی را شامل می‌شود.

تیم تخصص رایان پژوهان پارسه در هر کدام از گرایش ها و حیطه های ذکر شده آماده مشاوره و ارسال موضوعات مرتبط می باشد.

دپارتمان پژوهشی “رایان پژوهان پارسه” فعال در زمینه مشاوره انجام پایان نامه و پایان نامه کارشناسی ارشد در تمامی رشته ها و گرایش ها مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و دانشجویان فارغ التحصیلان رشته حسابداری به مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری بپردازد.

مراحل انجام مشاوره توسط این موسسه به شرح ذیل می باشد:

۱- مشاوره تلفنی، ایمیل، واتساپ و تلگرام (رایگان)

۲- پیشنهاد موضوع جدید و به روز برای انجام پایان نامه (رایگان)

۳- جستجو مقالات برای انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری

۴- مشاوره نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد حسابداری بصورت بخش به بخش

۵- آموزش تهیه فصل ۱و۲ و تایید توسط استاد

۶- آموزش تهیه فصل سوم (تشریح روش پیشنهادی) و تایید توسط استاد

۷- راهنمایی و تشریح مراحل روش پیشنهادی رساله کارشناسی ارشد حسابداری

۸- شبیه سازی روش پیشنهادی مطابق با فصل سوم پایان نامه و آنالیز نتایج

۹- مستندسازی نتایج بدست آمده از شبیه سازی روش پیشنهادی و مقایسه با سایر روشها

۱۰- مستندسازی فصل پنجم و ارائه پیشنهادات آینده

جهت سفارش مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری رشته حسابداری کافیست از طریق تماس با ما یا “منوی ثبت سفارش” موجود در سایت اقدام نموده تا کارشناسان ما در کمتر از ۳۰ دقیقه به شما پاسخ دهند.