پذیرش مقاله علمی پژوهشی

پذیرش مقاله علمی پژوهشی در کمترین زمان ممکن

مقاله علمی پژوهشی: در صورتی که شما برای فراغت از تحصیل، قبولی در دوره دکتری و … نیاز به پذیرش مقاله علمی پژوهشی دارید کافی است درخواست خود را برای ما ارسال نمایید. تیم تخصصی پذیرش مقاله رایان پژوهان پارسه پس از بررسی مقاله شما، نشریات مرتبط با زمینه تخصصی را به شما پیشنهاد می‌دهند. شما می توانید خود نیز لیست مجله یا مجلات علمی پژوهشی دلخواه خود را برای اخذ پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی خود انتخاب فرمایید. پس از انتخاب نشریه ، همکاران ما اقدام به ویرایش علمی و تخصصی مقاله شما می نمایند. فرآیند اخذ پذیرش مقالات علمی پژوهشی در نشریات مختلف متفاوت بوده اما در صورتی که نیاز به پذیرش فوری مقاله علمی پژوهشی دارید، باید بدانید که پذیرش در کمتر از یک هفته هم امکان پذیر است!

پذیرش مقاله علمی-پژوهش در کمترین زمان

تضمین پایین ترین قیمت پ ذیرش مقاله علمی پژوهشی

ما به شما این اطمینان را می دهیم که شما کمترین مبلغ جهت اخذ پذیرش مقاله علمی پژوهشی و چاپ آن را خواهید پرداخت. پس از چندین سال تجربه موفق در زمینه اخذ پذیرش مقالات علمی پژوهشی تا کنون هیچ گروه یا شخصی نتوانسته است خدمات اخذ پذیرش و چاپ مقالات علمی پژوهشی را با هزینه ای کمتر از پذیرش مقاله رایان پژوهان پارسه انجام دهد.

تضمین اصل بودن ژورنال و نشریه علمی پژوهش

قبل از دریافت هرگونه وجهی از شما، ابتدا نام نشریه به همراه لینک سایت اینترنتی آن برای شما ارسال می گردد. شما می توانید از اطمینان اصل بودن و معتبر بودن نشریه اطمینان حاصل فرمایید. علاوه بر آن تمامی مقالات علمی پژوهشی شما در نشریات مورد تایید وزارتین (وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی) مورد اخذ پذیرش و چاپ قرار می گیرند.

اگر به دنبال اخذ پذیرش مقاله علمی پژوهشی خود در یک ژورنال معتبر هستید، اگر میخواهید مقاله خود را با صرف کمترین زمان و هزینه چاپ کنید، پذیرش مقاله رایان پژوهان پارسه انتخابی شایسته برای شماست. فرصت را از دست ندهید!

به شما تضمین می دهیم پذیرش مقاله رایان پژوهان پارسه تنها مرکزی در ایران است که مقاله شما را به صورت تضمینی در نشریات علمی پژوهشی داخلی چاپ می کند. هیچ تیم و یا شخصی بجز پذیرش مقاله رایان پژوهان پارسه تا کنون نتوانسته است به صورت تضمینی مقاله شما را در مدت کوتاه در نشریات معتبر داخلی چاپ نماید.

دلیل بالابودن سرعت پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی چیست؟

علت بالا بودن سرعت در چاپ مقاله علمی پژوهشی شما این است که مقاله شما قبل از ارسال برای اخذ پذیرش و چاپ در نشریات علمی پژوهشی، توسط تیمی از همکاران ما که همگی از سردبیران و داوران نشریه های معتبر علمی پژوهشی هستند، مورد ارزیابی، ویرایش علمی و ادبی و در صورت لزوم اصلاح قرار می گیرد. بدیهی است مقاله ای که توسط این افراد  مورد ارزیابی قرار گیرد، فاقد هرگونه اشتباه علمی ، نگارشی و … بوده و در کمترین زمان و بدون هیچ گونه نیاز به اصلاح مجدد مورد پذیرش قرار میگیرد.

علاوه بر آن در صورتی که پیشنهاد ژورنال و نشریه جهت پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی از سوی ما انجام گیرد، زمان لازم به شدت کاهش می یابد

 نشریه ای را انتخاب میکنند که دارای شرایط زیر باشد:

 • نزدیک بودن زمینه تخصصی مقاله شما به چشم انداز های علمی مقاله
 • انتخاب نشریات علمی پژوهشی با بیشترین تعداد داوران و در نتیجه کاهش زمان لازم برای داوریمقاله
 • انتخاب نشریات علمی و پژوهشی خاص که در آن ها به علت بالا بودن کیفیت نشریه، تعداد مقالات کمی برای اخذ پذیرش به آن ها ارسال می شوند. بر خلاف باور بسیاری از افراد، نشریات معتبر در زمان کمتری به اخذ داوری و پذیرش مقاله شما می پردازند.
 • بررسی مقاله شما توسط همان داوران قبل از درخواست پذیرش: قبل از درخواست پذیرش وچاپ مقاله علمی پژوهشی شما، ابتدا مقاله شما جهت بررسی کیفیت علمی به یکی از همکاران تیم ما در پذیرش مقاله رایان پژوهان پارسه که داور آن نشریه است سپرده می شود. در صورتی مقاله برای آن نشریه ارسال می گردد که نظر داوران نشریه راجب مقاله شما مساعد باشد.پ
 • اطلاع رسانی دقیق از زمان پذیرش و چاپ و میزان هزینه

پس از ثبت درخواست اخذ پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی، نشریه ای توسط شما برای اخذ پذیرش و چاپ انتخاب می شود. (این نشریه میتواند نشریه ای باشد که خود شما انتخاب کرده اید و یا یکی از نشریاتی باشد که توسط تیم ما در پذیرش مقاله رایان پژوهان پارسه به شما پیشنهاد شده است).

در مرحله بعدی هزینه و مدت زمان لازم برای پذیرش و چاپ به شما اعلام میگردد. چنانچه به هردلیلی مقاله شما در زمانی بیش از زمان اعلام شده و یا با هزینه ای بیش از مقدار اعلام شده انجام گیرد، تمام وجه پرداختی به شما عودت شده و پذیرش مقاله رایان پژوهان پارسه تمام هزینه را متحمل می شود.

توجه داشته باشید پذیرش تنها (پذیرش بدون چاپ) در بسیاری از نشریات داخلی امکان پذیر نیست و پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی با یکدیگر است.

 انجام تسویه حساب بعد از اخذ پذیرش

با توجه به سیاست های کلی پذیرش مقاله رایان پژوهان پارسه در راستای فراگیر نمودن خدمات خود برای کلیه دانشجویان و پژوهشگران، تسویه حساب ۲۰درصد از هزینه پس از اخذ پذیرش و چاپ مقاله شما انجام میگیرد. پس از ثبت درخواست پذیرش مقاله خود زمان و هزینه لازم به اطلاع شما میرسد. در این مرحله تنها شما مبلغی از کل هزینه را به عنوان پیش پرداخت، پرداخت میکنید و ۲۰درصد از تسویه حساب نهایی پس از اخذ پذیرش و چاپ انجام خواهد شد.

چاپ مقاله علمی پژوهشی شما در نشریات مورد تایید وزارت علوم

بعد از بررسی مقاله شما توسط تیم پذیرش مقاله رایان پژوهان پارسه، لیستی از نشریات متناسب با زمینه تخصصی شما، برای شما ارسال می گردد. شما می توانید قبل از پیش پرداخت، وضعیت اعتبار نشریات را در وب سایت اینترنتی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت بررسی نمایید. سپس نشریه مورد نظر را برای ما ارسال فرمایید.

ما به شما تضمین میدهیم پذیرش مقاله رایان پژوهان پارسه تنها گروهی است که چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی به صورت تضمینی در مدت کوتاه را می تواند انجام دهد و هیچ شخص یا گروهی تا کنون نتوانسته است این کار را انجام دهد.

پذیرش مقاله علمی پژوهشی

You May Also Like

36 thoughts on “پذیرش مقاله علمی پژوهشی

 1. یک مقاله علمی پژوهشی می خوام تا ۱۰بهمن ماه لطفا هزینه؟
  خودم هم مقاله از پایان نامه خودم استخراج کرده ام لطفا هزینه
  رشته مدیریت دولتی
  با تشکر

 2. با سلام از شما
  واقعا از زحمات و پیگیری های شما سپاسگزارم. در امور مشاوره و آموزش رتبه اول را باید به شما ارائه نمود.

   1. سلام فتحعلی هستم یه مقاله دکتری برای دفاع رساله دکتری دارم نیازبه پذیرش سریع داره تورشته زبان وادبیات فارسی قیمت ومجله پیشنهادی وسریعترین زمان می خوام به همراه تضمینی بودن که وقت راازدست ندهم.مجله علمی وپژوهشی که موردتاییدوزارت علوم باشد.هزینه پذیرش وچاپ مقاله علمی وپژوهشی دررشته ادبیات چقدراست.خودم مقاله ازپایان نامه استخراج کرده ام.

 3. سلام عباسی هستم
  یه مقاله دکتری دارم که نیاز به پذیرش سریع داره تو رشته مدیریت
  قیمت و مجله پیشنهادی و سریعترین زمان رو می خوام
  به همراه تضمینی بودن که وقت رو از دست ندیم

 4. سلام
  مقاله آماده از پایان نامه کارشناسی ارشد خودم در رشته حسابداری دارم، خواهش داشتم هزینه گرفتن پذیرش در یکی از مجلات مورد تایید وزارت علوم و مدت زمان لازم را بفرمایین، برای مصاحبه دکتری نیاز دارم.۰۹۱۲۲۴۶۸۸۲۶

 5. سلام فتحعلی هستم یه مقاله دکتری برای دفاع رساله دکتری دارم نیازبه پذیرش سریع داره تورشته زبان وادبیات فارسی قیمت ومجله پیشنهادی وسریعترین زمان می خوام به همراه تضمینی بودن که وقت راازدست ندهم.مجله علمی وپژوهشی که موردتاییدوزارت علوم باشد.هزینه پذیرش وچاپ مقاله علمی وپژوهشی دررشته ادبیات چقدراست.خودم مقاله ازپایان نامه استخراج کرده ام.

 6. باسلام و تشکر از توضیحات جامع و کامل

  لطفن مدت زمان پذیرش و چاپ و هزینه و نام مجلات علمی پژوهشی داخلی را لطف بفرمایید.رشته جغرافیا مقطع دکتری

 7. مقاله ای دارم که می خواستم در یکی از مجلات علمی پژوهشی مورد تایید وزارت علوم سریع به چاپ برسد لطفا مراحل و زمان و کل هزینه آن را بفرمایید

 8. با سلام در رشته ی ادبیات فارسی در مجلات اسکوپوس یک تا سه که جزو لیست و مورد تایید باشند و در لیست سیاه هم نباشند و یا مجلات علمی پژوهشی داخلی وزارت علوم در چه مدت امکان گرفتن پذیرش است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *